Wybór najładniejszych kubków na prezent

Nie ma nic lepszego niż kawa czy herbata z rana wypita w ulubionym kubku. Poniżej prezentujemy top 18 propozycji, które spodobają się każdemu.

Kubek to prezent, który zawsze jest dobrym pomysłem. Trudno wyobrazić sobie osobę, która nie posiada swojego ulubionego kubka. Podpowiadamy, jak wybrać swój ulubiony model i czym charakteryzują się kubki dostępne na rynku.

Na stronie Empiku dostępne są modne kubki w wielu wzorach. Są między innym printy roślin, kubki dla mamy, dla nauczyciela, kubki dla nauczyciela... W ofercie sklepu dostępne są również imienne, personalizowane kubki i wiele innych. Sprawdź ofertę producenta już teraz. 

Odpowiedni materiał

KubkiKubki Empikfoto

Większość kubków dostępnych na rynku jest zrobionych z ceramiki. To niezwykle wygodne rozwiązanie, ze względu na praktyczne uchwyty, które zapobiegają poparzeniu się. Oprócz tego warto wziąć pod uwagę kubki wykonane z emalii. Chociaż przypominają te, z których korzystały nasze babcie, ciekawe nadruki unowocześniają projekty dostępne na rynku.

Rozmiar

KubkiKubki Empikfoto

Większość kubków ma pojemność do pięciuset mililitrów. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które sprawi, że szybko nie zabraknie nam napoju. Oczywiście, na rynku dostępne są również większe i mniejsze rozmiary. Warto wybrać kubek dostosowany do naszych potrzeb.

Magiczne kubki

Kubek magicznyKubek magiczny Empikfoto

Pewną alternatywą są tak zwane magiczne kubki. Kiedy wlewamy do nich wodę, odkrywa ona przez nam wzór wydrukowany na kubku. To idealny pomysł na prezent, ponieważ łatwo w ten sposób sprawić komuś niespodziankę. Na stronie Empiku dostępny jest szeroki wybór "magicznych" kubków.

Kubek to naczynie, bez którego nie sposób się obyć. Pijemy z nich kawę, herbatę, przygotowujemy w nich kiśle i budynie. Warto wziąć pod uwagę zakup kubka na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego. Bardzo dobrym pomysłem jest również wybranie kubka personalizowanego, na którym umieścimy wybrane przez siebie zdjęcie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.