Wybór najlepszych prezentów na urodziny - top 12 propozycji

Małgorzata Duży
02.06.2022 10:39
Urodziny i imieniny to niezwykłe okazje, które wypadają raz do roku. Z tego powodu chcemy podarować naszym najbliższym to, co najlepsze. Podpowiadamy top 12 propozycji, które są idealnym prezentem na te okazje!

Nie wiesz, co sprawić bliskiej ci osobie? Nie martw się, razem znajdziemy odpowiedź na to pytanie. Na stronie Crazyshop jest mnóstwo propozycji, które ułatwią ci wybór odpowiedniego prezentu. Poniżej prezentujemy top 12 z nich. A do tego przedstawiamy również ciekawe pomysły na dobór odpowiedniej kartki z życzeniami! 

Prezent dla niej

Prezenty dla niejPrezenty dla niej fot. Crazyshop


Większość przedstawianych poniżej propozycji nada się zarówno dla mężczyzn, jak i dla pań. Jednak niektóre z nich zasługują na szczególne wyróżnienie co do płci, którą chcemy obdarować. Warto pomyśleć o zakupie skórzanej, grawerowanej kosmetyczki z imieniem solenizantki lub jubilatki.  

Ciekawą propozycją jest również zakup bawełnianej torby z śmiesznym nadrukiem. One również są personalizowane, co sprawi, że prezent stanie się wyjątkowy. Dobrym pomysłem jest również zakup grawerowanego kubka termicznego do przewożenia kawy lub herbaty. Jak widać, możliwości jest naprawdę wiele! 

Prezent dla niego 

Prezenty dla niegoPrezenty dla niego fot. Crazyshop


Jeżeli osoba, której chcesz podarować prezent jest fanem gotowania, mamy propozycję idealną! Wystarczy wybrać personalizowany przepiśnik, w którym obdarowany może kolekcjonować swoje ulubione przepisy. Oprócz tego dobrym pomysłem jest również zakup personalizowanego fartucha, dzięki któremu podczas gotowania nie pobrudzimy naszych ulubionych ubrań.  

Poza tym bardzo ciekawym prezentem jest również zestaw narzędzi. Jest twój ojciec, dziadek, chłopak lub przyjaciel jest urodzonym majsterkowiczem, taki prezent na pewno mu się przyda. Warto wziąć również pod uwagę bardzo praktyczne i gustowne prezenty, takie jak personalizowany portfel i spinki do garnituru. 

Odpowiednie życzenia 

Kartki z życzeniamiKartki z życzeniami fot. Crazyshop


Czym byłby urodziny lub imieniny bez składania życzeń? Zakup zabawne kartki z życzeniami, które są dostępne na stronie producenta. Wybór jest naprawdę spory, a do tego są bardzo śmieszne. Można je również personalizować, co stanowi ciekawą pamiątkę, wartą zachowania.  

Warto nie zwlekać do ostatniej i wybrać idealny prezent na urodziny lub imieniny jak najszybciej. Oprócz niego warto pomyśleć o zakupie odpowiedniej kartki z życzeniami, aby obdarować jubilata lub solenizanta dobrym słowem. Poza propozycjami przedstawionymi powyżej, na stronie Crazyshop można znaleźć wiele innych, ciekawych prezentów.  

Więcej o: