Ten domowy sprzęt umyje lustra, okna, posprząta i ugotuje: top 18

Szybko i skutecznie posprzątaj w domu, ugotuj pyszne i zdrowe posiłki, posłuchaj ulubionej muzyki, umil sobie biurowe prace. Teraz to możliwe dzięki tym urządzeniom. Przedstawiamy top 18 domowych sprzętów, które warto mieć.

Dziś nie trzeba być kucharzem, by dobrze zjeść w domu. Sprzątanie domu również jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki nowoczesnym, domowym sprzętom, które mają wiele ciekawych funkcji. Są też inne urządzenia, dzięki którym różne prace w domu będą o wiele przyjemniejsze. Przedstawiamy top 18 propozycji. 

Domowy sprzęt, który pomoże w domowych porządkach

Jakie powinny być nowoczesne roboty sprzątające i myjące? Warto postawić na nowoczesny design i ulepszoną konstrukcję. Nowoczesny domowy sprzęt powinien umożliwić czyszczenie nie tylko dużych powierzchni, ale  wąskich przestrzeni. Czyszczenie okien, luster, podłogi jest czasochłonne. Dlatego każde urządzenie czyszczące powinno mieć sporą moc ssania. Pomocna też będzie funkcja regulacji stopnia zabrudzenia powierzchni mycia czy czujnik laserowy, dzięki któremu robot wykryje każdą przeszkodę. 

Robot do mycia okien i luster.Robot do mycia okien i luster. Fot. Vobis

Inteligentne, domowe sprzęty potrafią też stworzyć plan sprzątania. Można nimi sterować za pomocą pilota i aplikacji mobilnej. Ponadto domowe sprzęty powinny być lekkie i poręczne. 

Umyj szybko i skutecznie okna, lustra, podłogę, odkurz. Te sprzęty umilą sprzątanie w domu. Przedstawiamy top 6 propozycji.

Domowy sprzęt ułatwiający przygotowywanie posiłków

Nawet jeśli lubimy gotowanie, nie wszystkie posiłki przygotowujemy z przyjemnością. Są takie, które wymagają większego nakładu pracy. Dlatego warto zminimalizować czas ich przygotowań. Z pomocą przychodzą producenci domowych sprzętów kuchennych, którzy każdego roku zaskakują unowocześnionymi funkcjami swoich urządzeń. 

Dziś nie trzeba iść do włoskiej restauracji, aby zjeść pyszną pizzę. Można ją przygotować samemu w domu, w 5 minut. Dla miłośników suszonych warzyw i owoców powstają co raz to sprawniejsze suszarki kuchenne czy krajalnice, dzięki którym można pokroić wiele produktów nawet w bardzo cienkie plastry. 

Natomiast fanom grillowania i  kulinarnych spotkań ze znajomymi przyda się domowy sprzęt do raclette i fondue. Dzięki niemu w łatwy, szybki i bezpieczny sposób będzie można cieszyć się smakami szwajcarskiej kuchni. To praktyczne urządzenie 2 w 1 pozwoli przygotować grillowane posiłki nawet dla 8 osób.

Sprytnych, kuchennych sprzętów mamy więcej. Oto 6 propozycji.

Zestaw do raclette i fondue.Zestaw do raclette i fondue. Fot. Severin

Inne domowe sprzęty, które umilą różne czynności 

Osobom, które pracują teraz w domu przyda się z pewnością kamera internetowa czy wielofunkcyjne urządzenie do drukowania dokumentów i projektów za niewielką cenę. Natomiast fani muzyki docenią bezprzewodowy głośnik. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.