Wakacyjny hamak w Pepco za 50 złotych! Estetyczny, niebieski model

W pepco znajdziemy obecnie wiele wakacyjnych inspiracji i dekoracji ogrodowych. Jednym z takich przedmiotów jest składany hamak z materiału, który sprawdzi się znakomicie na leniwe, letnie popołudnia.

Wakacyjny HIT w Pepco 

Letni klimat zawładnął nami na dobre, a wraz z nim wizja upalnych, słonecznych dni. Zdarza się, że jedyne, na co mamy wtedy ochotę to wylegiwanie się w cieniu z chłodnym napojem obok. W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się materiałowy hamak. W sieci Pepco od niedawna można znaleźć je w różnych wariantach kolorystycznych i w atrakcyjnej cenie. Taki dodatek z pewnością sprawi, że przestrzeń naszego ogrodu nabierze świeżości i wpisze się idealnie w wakacyjny klimat. Dodatkowo hamak ten nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni, co jest szczególnym atutem dla osób ceniących minimalizm. A w razie pogorszenia pogody i niespodziewanej ulewy - ułatwieniem jest również jego lekkość i możliwość przeniesienia w dowolne miejsce.

Niebieski hamak - PepcoNiebieski hamak - Pepco Pepco.pl

Letnie inspiracje

Sposobów udekorowania ogrodu na lato jest jednak znacznie więcej. Czasami wystarczy zadbać o odpowiednią kolorystykę i elementy na pierwszy rzut oka kojarzone z latem. Estetykę z pewnością wzbogacą również liczne rośliny, a zwłaszcza drzewa. W końcu to w ich cieniu  kryjemy się przed najostrzejszym słońcem. Świetnie sprawdzą się również dodatki, takie jak: dywaniki balkonowe, słupki solarne czy niewielkie krzesła ogrodowe, pozwalające cieszyć się letnimi wieczorami w większym gronie.

Odpowiednie umiejscowienie i zadbanie o (z pozoru błahe) detale gwarantuje niesamowity efekt. Ogród w mgnieniu oka może zamienić się w baśniowe, wręcz idealne miejsce na ucieczkę od zgiełku dnia codziennego. W końcu największa siła kryje się w prostocie.

Letni ogródLetni ogród shutterstock.pl

Więcej o: