Lidl sprzedaje piękne hamaki za 39,99! Podobne są też w Biedronce

Sezon na hamaki oficjalnie rozpoczął się już na początku wiosny, jednak wtedy pogoda była nieco kapryśna. Czerwcowy klimat idealnie pasuje do odpoczynku na hamaku, który w sieci sklepów Lidla i Biedronki dostaniecie w bardzo okazyjnej cenie.

Z upływem czasu letnie upały zaczną doskwierać każdemu z nas. Po ciężkim dniu w pracy, odpoczynek na świeżym powietrzu może stać się największym marzeniem. Hamak postawiony w ogrodzie lub na działce letniskowej to idealna alternatywa dla relaksu na łóżku czy sofie. 

hamakhamak screen www.lidl.pl

Hamaki w Biedronce i Lidlu 

W sieci sklepów Lidl, wytrzymałe hamaki z mocnymi sznurkami i pętlami do zawieszenia kosztują jedynie 39,99 zł. Jest to bardzo okazyjna cena biorąc uwagę konkurencyjne marki, w których hamaki są nieco droższe. 

Biedronka także sprzedaje piękne hamaki w cenie 49,99 zł. Oferta jest ważna od 13 do 26 czerwca, dlatego należy pospieszyć się z wyborem najdogodniejszego egzemplarza.

hamakhamak screen biedronka.pl

Hamaki możemy zamontować na wiele różnych sposobów. W zależności od potrzeb, urządzenie można powieść pomiędzy drzewami, na słupkach przygotowanych pod hamaki, a nawet na balkonie w mieszkaniu, wykorzystując specjalne haki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.