Kubki z ciekawymi rysunkami. Wybierz swój ulubiony

Małgorzata Duży
22.06.2022 12:53
Czy jest coś lepszego niż zapach świeżo zaparzonej kawy w twoim ulubionym kubku? Lubimy mieć swoje ulubione kubki, dzięki nim początek naszego dnia staje się lepszy. Podpowiadamy top 18 kubków, z których warto wybrać swój ulubiony.

Warto pomyśleć o zakupie nowego kubka, zwłaszcza jeśli pośród swoich kuchennych utensyliów nie mamy swojego faworyta. Na rynku istnieje szeroki wybór kubków w wielu printach i wielu rozmiarach. Czasami duży wybór może okazać się przytłaczający, dlatego w tym artykule prezentujmy top 18 propozycji. Jak wybrać kubek idealny? 

Odpowiedni rozmiar 

KubkiKubki fot. Empik Foto


Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jego rozmiar. Na rynku dostępne są kubki, które pomieszczą w sobie nawet 500 ml płynu! O wiele bardziej popularne są warianty, których pojemność wynosi około 330 ml. Warto zastanowić się, jaka pojemność jest dla nas najlepszą opcją.  

Ciekawe nadruki 

KubkiKubki fot. Empik Foto


Warto wybrać kubek, który cechuje się ciekawymi nadrukami. Pośród modeli dostępnych w sklepie producenta można odnaleźć wiele ciekawych propozycji. Są na przykład kubki ze śmiesznymi komiksami, które umilą każdemu początek dnia. Oprócz tego w ofercie Empik Foto dostępne są kubki z printami roślin, nadrukami przedstawiającymi koty i wiele innych. Sprawdź, jaki nadruk podoba ci się najbardziej. 

Kubki na prezent 

KubkiKubki fot. Empik Foto


W ofercie sklepu dostępne są również kubki, które można do woli spersonalizować. To ciekawy pomysł na prezent, jeśli akurat nie mamy żadnej propozycji na myśli. Dzięki personalizacji prezent staje się ciekawy i będzie nieustannie przypominał solenizantowi lub jubilatowi o naszej osobie. 

Warto pomyśleć o zakupie nowego kubka. Na początku należy zastanowić się, jaki chcemy zakupić rozmiar. Potem należy wziąć pod uwagę to, jaki chcemy mieć nadruk na kubku. Oprócz tego warto wziąć pod uwagę propozycje spersonalizowane.  

Więcej o: