W sam raz na letni wypad. Te kubki utrzymają zimno przez całą dobę

Już wkrótce zaczyna się sezon wakacyjnych wyjazdów. Będziemy potrzebowali odpowiedniego przygotowania, w tym zakupienia butelek termicznych. Zimne lub ciepłe napoje, w zależności od temperatury, często stanowią zbawienie na szlaku. Jak wybrać odpowiedni termos?

Kto choć raz nie skusił się na szlaku na ciepłą herbatę lub zimną lemoniadę niech pierwszy rzuci kamieniem. Warto przygotować się odpowiednio w drogę i przed wyruszeniem w podróż zakupić bidon termiczny. Pomieści on nie tylko zimne i ciepłe napoje, ale i gorące zupy.  

Na każde warunki 

Termosy Wink BottleTermosy Wink Bottle fot. Wink Bottle


To, co wyróżnia ofertę Wink Bottle spośród konkurentów to niezawodność. Często bywa tak, że zakupione przez nas butelki i termosy termiczne nie dają rady w ekstremalnych warunkach. Butelkom Wink Bottle niestraszne ani piekielne upały, ani przejmujące mrozy. Utrzymają temperaturę twojego napoju w każdych możliwych warunkach. ‘ 

Niezawodna stal nierdzewna 

TumbleryTumblery fot. Wink Bottle


Podwójne stalowe ścianki zapewniają utrzymanie temperatury przed długie godziny. Dzięki nim zimne napoje utrzymają swoją temperaturę nawet do 24 godzin, a gorące nie stracą swojej temperatury nawet do 12 godzin. Co więcej, warto zwrócić uwagę na to, że butelka nie reaguje z alkoholem. 

Szczelność to podstawa 

Kubki termiczneKubki termiczne fot. Wink Bottle


Każdy z nas zna chyba to okropne uczucie, gdy z pozoru szczelna butelka okazuje się przeciekać. Uniknij nieprzyjemnych sytuacji dzięki asortymentowi najlepszej jakości! Z butelkami Wink Bottle nieszczelność to zaledwie przykre wspomnienie. Co więcej, butelki są całkowicie bezpieczne dzięki materiałom bez BPA. Mają również pewny chwyt dzięki matowej powierzchni i lekko karbowanemu korkowi.  

Warto zakupić butelki termiczne, bo dzięki nim przygotowanie do długie trasy staje się łatwiejsze. Można używać jej również na co dzień, np. podróżując do pracy. Warto mieć jednak na uwadze, że butelki Wink Bottle należy myć tylko i wyłącznie ręcznie. Pozwoli to zachować je w dobrej kondycji na długie lata.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.