Te produkty umilą ci każdy urlop. Wybór najlepszych słuchawek i głośników

Lato już nadeszło, a w szkołach rozbrzmiał ostatni dzwonek. Zaczęły się wakacje, a wraz z nimi sezon na urlopy. Czekają nas długie godziny spędzone w samochodach, pociągach i samolotach. Podróż umilą nam słuchawki. Imprezy plenerowe również nie mogą się obejść bez muzyki, dlatego niezbędne będą również przenośne głośniki.

Muzyka umila nam życie. Nie może jej zabraknąć również na urlopie. Warto zaopatrzyć się w przenośne głośniki i słuchawki, które znacznie poprawią komfort naszego życia podczas wyjazdów wakacyjnych. 

Słuchawki na każdą kieszeń 

SłuchawkiSłuchawki fot. Shutterstock


Na rynku istnieje szeroki wybór słuchawek rozmaitego typu. W ofercie sklepowej można odnaleźć zarówno słuchawki douszne, nauszne, dokanałowe i wokółuszne. Poza tym nasz wybór sprowadza się do tego, czy słuchawki mają być przewodowe czy bezprzewodowe.  

Skupmy się jednak na słuchawkach, które z łatwością można wziąć w drogę. Najlepszym wyborem w tym przypadku będą słuchawki dokanałowe, które umieszcza się w małżowinie usznej. Dzięki temu lepiej wygłuszają dźwięk z zewnątrz. Modele tego typu z jednej strony są bardzo poręczne, zaś z z drugiej mogą zapewniać wysoką jakość dźwięku.  

Głośniki na imprezy plenerowe 

GłośnikGłośnik fot. Shutterstock


Warto zaopatrzyć się również w głośniki bezprzewodowe, które idealnie sprawdzą się podczas letnich imprez. Najczęściej spotykamy się z produktami tego typu, które łączą się z telefonem za pomocą sieci Bluetooth. Parowanie w głośnikiem jest bardzo proste, wystarczy przytrzymać odpowiedni przycisk na urządzeniu i wyszukać go na telefonie.  

To, na co warto zwrócić uwagę to odpowiednia odporność na czynniki mechaniczne. Dobrze również by było, aby wybrane przez nas modele były odporne na wodę.  

Co wybrać - głośniki czy słuchawki? 

SłuchawkiSłuchawki fot. Shutterstock


Odpowiedź na to pytanie jest niejednoznaczna, bowiem wszystko zależy od tego, na czym najbardziej nam zależy. Najlepiej wyposażyć się w jedno i drugie. Słuchawki przydadzą się podczas drogi, z kolei głośniki będą idealne podczas imprez plenerowych.  

Na rynku istnieje szeroki wybór zarówno głośników, jak i słuchawek. Każdy znajdzie coś dla siebie w szerokiej ofercie produktowej oferowanej przez sklep Vobis.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.