Nietuzinkowe dodatki do oryginalnych wnętrz

Wystrój mieszkania to nie tylko dobór mebli i kolorów ścian, jak to się mówi : Diabeł tkwi w szczegółach i podobnie jest w naszych wnętrzach. Często najważniejszą rolę pełnią odpowiednio dobrane dodatki.

Chcąc się wyróżnić, warto postawić na nietypowe dodatki, które sprawią, że nasze wnętrze będzie prawdziwie oryginalne. Poszukujmy pomysłów, które odpowiadają naszym zainteresowaniom i gustom. 

Dekoracje są obecne w każdym domu, pomagają tworzyć nastrój i klimat wnętrza. Dzięki nim wnętrze nabiera charakteru, ale może również nabrać odrobiny szaleństwa.

Figurki i rzeźby

Architekci wnętrz wiedzą, że rzeźby i figury odpowiednio dobrane do charakteru wnętrza, mogą podnieść wartość projektu. Przestrzenna forma sztuki jaką jest rzeźba może być kontrapunktem we wnętrzu, lub nawiązywać do stylu. Rzeźby we wnętrzach są formą sztuki, która często może oddziaływać na nas silniej niż obrazy. Forma przestrzenna bardziej przyciąga wzrok i staje się dominantą we wnętrzu. 

By cieszyć się kreatywnym wnętrzem, które będzie nas inspirować do twórczych działań, pozwól sobie popłynąć. Nie myśl, że widziałeś już wszystko, bo oferta nietypowych dodatków do wnętrz z pewnością Was zaskoczy. Prawie dwumetrowa figurka sławnego Popeye'a?! Jasne, czemu nie?

Ta dekoracja z włókna szklanego wazy ponad 120 kg, i będzie prawdziwą gratką dla fana popularnego marynarza. Intensywne kolory tej stu osiemdziesięciopięcio centymetrowej figury będą ekstrawagancką ozdobą salonu!. A może Popeye będzie Twoim nowym kumplem?

Prawie dwumetrowa figura Popeye'a i welurowy buldog francuskiPrawie dwumetrowa figura Popeye'a i welurowy buldog francuski Fot. Lookhome

A może zawsze marzyłeś o psie, ale masz alergię, lub nie możesz sobie na razie na niego pozwolić? 

Postaw na welurową figurkę buldoga francuskiego! Wprawdzie pies ten nie wskoczy na kanapę i nie obudzi Cię rano mokrym buziakiem, ale z pewnością będzie oryginalną i nietuzinkową ozdobą w Twoim wnętrzu. 

Dekoracje ścian

Identyczne wnętrza mogą zmienić się całkowicie, zależnie od dekoracji, które w nie wprowadzimy. To właśnie te dodatki decydują o charakterze naszych mieszkań. 

Dzięki odpowiedniej dekoracji ścian, nawet najprostsze wnętrze zmieni się nie do poznania. 

Do ozdabiania wnętrza możemy podejść na wiele sposobów, jednym z nich jest z pewnością wybór dekoracji ściennych komponujących się ze stylem naszego pomieszczenia. 

We wnętrzu klasycznym, lub w stylu glamour świetnie sprawdzą się eleganckie, złote dekoracje ścienne, które nadadzą blichtru i stylu. 

We współczesnym biurze, pokoju nastolatka, lub mieszkaniu kawalera z pewnością swoje miejsce odnajdzie ramka na koszulkę ulubionej drużyny sportowej!

Wśród dekorów ściennych możemy wybierać wśród takich obiektów jak modele 3D zwierząt, np motyli lub rybek, mapy świata lub fakturowane grafiki. Ale równie ciekawe będą np wiszące rowery, lub nietypowe obiekty codziennego użytku. 

Wybór dekoracji jest ogromny, z pewnością znajdziecie coś co można wykorzystać we wszystkich stylach aranżacji wnętrz!

Ramka na koszulkę ulubionego zespołu T-FRAME oraz złota dekoracja ścienna GinkgoRamka na koszulkę ulubionego zespołu T-FRAME oraz złota dekoracja ścienna Ginkgo Fot. LookHome

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.