Top 18 plakatów do twojego domu. Ozdób swoje ściany grafikami

Plakaty to bardzo ciekawa ozdoba każdego domu. Są przystępne cenowo, łatwo dostępne i bardzo prosto zaimplementować je w swoim mieszkaniu. Podpowiadamy, jakie plakaty są teraz w ofercie sklepu Empik. Który model podoba wam się najbardziej?

Plakaty to zawsze dobry pomysł! Teraz w ofercie Empik Foto dostępne są rozmaite wzory w różnych rozmiarach. Jak dobrać wielkość plakatu do ściany, na której ma zawisnąć? Podpowiadamy! 

Odpowiedni wzór 

PlakatyPlakaty fot. Empikfoto

PlakatyPlakaty fot. Empikfoto


Przy składaniu zamówienia na plakaty warto wziąć pod uwagę, aby były one dopasowane zarówno do naszych wnętrz, jak i zainteresowań. W ofercie Empik Foto dostępne są plakaty z pejzażami, ciekawymi rysunkami zrobionymi jedną kreską, plakaty z motywami florystycznymi i wiele innych.

Oprócz samego plakatu liczy się również rama, w jaką go oprawimy. Warto zadbać o to, aby plakaty, które wieszamy na swojej ścianie miały taką samą gamę kolorystyczną ram. Należy pamiętać o tym, że rama to również ozdoba naszego mieszkania.  

Galeria plakatów 

PlakatyPlakaty fot. Empikfoto


Rozmiar plakatów ma znaczenie, szczególnie jeśli decydujemy się na zakup więcej niż jednego z nich. Bardzo modnym rozwiązaniem jest robienie tzw. galerii plakatów. Często korzystamy z gotowych rozwiązań, ale możliwe jest również zrobienie własnej kompozycji. Dobrze, aby plakaty były dopasowane do siebie wzorem albo kolorem.  

Jak zawiesić plakaty? 

PlakatyPlakaty fot. Empikfoto


Po pierwsze musimy określić ilość plakatów, jaka zawiśnie na naszej ścianie. Jeśli będą to dwa trzy plakaty o tej samej orientacji można powiesić w rzędzie. Jeżeli jednak mamy zamiar zawiesić więcej plakatów o różnej (poziomej/pionowej) orientacji, warto powiesić je w tzw. "roju". Czyli skupiamy wszystkie plakaty wokół jednej grafiki z motywem przewodnim.  

Warto ozdobić swoje ściany, jeśli tylko mamy taką możliwość. W ofercie producenta można odnaleźć wiele ciekawych propozycji, które umilą nasze oko. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.