Przechowywanie w łazience - 3 sprawdzone triki

Łazienka to miejsce, w którym odprężamy się po długim dniu pracy. To również przestrzeń, w której przechowujemy niezwykle wiele rzeczy. Płyny do mycia ciała, domowe środki czystości, gąbki, szmatki, ręczniki i wiele innych. Jak to wszystko pomieścić?

Ważne jest odpowiednie przygotowanie. Podstawa to oczywiście szafka pod umywalką. W sklepie Łazienka plus dostępna jest szeroka oferta produktów tego typu, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak sama szafka pod umywalką może nie wystarczyć. Wtedy poleca się zakup szafek wolnostojących.  

Po pierwsze – odpowiednia szafka 

ŁazienkaŁazienka fot. Shutterstock


Zaczynamy sprzątanie naszej łazienki od doboru odpowiedniej szafki. Oferta producenta jest niezwykle szeroka, więc skąd mamy wiedzieć, jak dobrać właściwy model? Podstawa to odpowiednie wymiary. Zmierz przestrzeń w swojej łazience, w której ma stanąć dany mebel. Po tym sprawdź, jaki styl szafki ci odpowiada. W ofercie sklepu Łazienka plus znajdziesz zarówno meble w stylu nowoczesnym, jak te, które sprawdzą się do bardziej klasycznych aranżacji.  

Po drugie - pudełka 

ŁazienkaŁazienka fot. Shutterstock


Dobrze, skoro mamy już naszą szafkę jak zadbać o to, aby szybko nie powstał w niej bałagan? Musimy przechowywać naprawdę wiele rzeczy w łazience i trudno utrzymać w tym porządek. W tym celu warto kupić przeźroczyste, plastikowe pudełka. Dzięki nim raz na zawsze pozbędziesz się rozgardiaszu w łazience.  

Po trzecie - systematyczność 

ŁazienkaŁazienka fot. Shutterstock


Jeżeli naprawdę zależy nam na utrzymaniu porządku w łazience, powinniśmy trzymać się kilku kluczowych zasad. Nie należy kupować nowych rzeczy, zanim nie zużyjemy starych! Poza tym warto przejrzeć wszystkie kosmetyki, które posiadamy, aby wyrzuć te z przeterminowaną datą przydatności. Dzięki temu oszczędzimy naprawdę wiele miejsca.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.