Sprytne akcesoria do zlewu. Mamy też hity, które ułatwią sortowanie odpadów

Akcesoria do zlewu to nie tylko dozowniki, szczotki i ociekacze. Jest wiele innych dodatków. Mycie naczyń, a potem segregowanie odpadów ułatwią też specjalne pojemniki. Oto sprytne akcesoria marki Joseph Joseph. Mamy wiele promocji.

Akcesoria do zlewu.Akcesoria do zlewu. Fot. Joseph Joseph

Dozowniki na mydło

Dozownik na mydło i płyn świetnie sprawdza się nie tylko w łazience, ale również w kuchni. Ten niewielki dodatek powinien być nie tylko praktyczny, odporny na korozję, ale również stylowy. Odpowiednio dobrany do aranżacji, może odmienić nieco charakter kuchni. 

Dozowniki na mydło i płyn mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, drewna, ceramiki, szkła czy kamienia. Mają też różne kolory i style wykończenia. Dlatego warto wybrać taki produkt, który przede wszystkim nie zaburzy aranżacji kuchni. Dozownik powinien być też  wygodny w użytkowaniu. Dlatego przy jego wyborze warto zwrócić uwagę również na jego ciężar, wielkość i sposób montażu. Może być stojący albo wiszący (z mocowaniem do ściany), który pozwala zaoszczędzić trochę przestrzeni na blacie kuchennym. Dozownik może mieć też jedną lub kilka komór - w takim można umieścić zarówno płyn do mycia naczyń, mydło i inne, płynne środki czyszczące. 

Sprytne ociekacze i suszarki do naczyń

Ociekacze nie muszą leżeć wyłącznie stać na blacie, choć te są bardzo praktyczne. Polecamy szczególnie modele rozsuwane ze specjalnymi wypustkami, które przyspieszają proces schnięcia naczyń. Są też produkty, które montuje się do zlewu. 

Rozsuwany ociekacz.Rozsuwany ociekacz. Fot. Instagram @josephjosephofficial

Sprytne akcesoria do zmywania

Stojak na ręczniki papierowe, pojemnik na akcesoria do zmywania, miska z odpływem - te akcesoria są bardzo praktyczne. Polecamy szczególnie różne szczotki do naczyń, na przykład z pompką, która pozwala na kontrolę ilości płynu i ma włosie skierowane w dół, co wpływa na higienę. Woda spływa na podstawkę, nie moczy blatów, a szczotka szybciej wysycha.

Marka Joseph Joseph wykonuje akcesoria do zlewu głównie z dobrej jakości tworzyw sztucznych. 

Szczotka do naczyń z pompką.Szczotka do naczyń z pompką. Fot. Joseph Joseph

Sortowniki i kompostowniki na odpady

Pod zlewem czy na drzwiczkach szafki najczęściej umieszczamy też kosze na śmieci - standardowe i do segregacji, także sortowniki odpadów i kompostowniki, które są bardzo praktyczne. Większość nowoczesnych modeli posiada filtr, który zatrzymuje nieprzyjemne zapachy. Dlatego można je przechowywać w mieszkaniu. Oto sortowniki i kompostowniki w różnych rozmiarach. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA