Hity marki Electrolux. Te sprzęty AGD warto mieć w swoim domu

Electrolux to szwedzkie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją sprzętu AGD. Powstało na początku XX wieku, bo w roku 1910. Produkuje pralki, lodówki, odkurzacze i zmywarki i wiele innych, a swoje produkty sprzedaje zarówno gospodarstwom domowym, jak i profesjonalistom.

Sprzątanie to czynność, którą musi wykonywać każdy z nas. Dlatego dobrze jest ją sobie możliwie jak najbardziej ułatwiać. Dobranie odpowiedniego sprzętu to połowa sukcesu, warto być może postawić na znaną i sprawdzoną markę. Poniżej prezentujemy hity Electrolux. 

Odkurzacze 

OdkurzaczOdkurzacz fot. Shutterstock


Odkurzać powinniśmy przynajmniej kilka razy w tygodniu. Można nawet i częściej, jeśli w naszym domu są zwierzęta, które gubią sierść. Jak wybrać odpowiedni odkurzacz? Należy przede wszystkim zastanowić się, jaki typ odkurzacza nas interesuje. Czy ma być to model klasyczny czy pionowy? Z kablem czy bezprzewodowy?  

Warto wziąć pod uwagę czy powinien być workowy czy bezworkowy. Odkurzacze workowe były do niedawna niezwykle popularne, jednak ich wadą jest to, że trzeba wymieniać lub myć worki. Znacznie wygodniejsze są odkurzacze bezworkowe, ale one (ze względu na to, że najczęściej zaliczają się do odkurzaczy stojących) mają moc mniejszą moc ssania. Należy dokonać wyboru, który odpowiada naszym oczekiwaniom.  

Oczyszczacze powietrza 

Oczyszczacz powietrzaOczyszczacz powietrza fot. Shutterstock


Latem, choć niewidzialne, wciąż towarzyszą nam smog i zanieczyszczenie powietrza. Dlatego warto zakupić do naszego domu lub mieszkania oczyszczacz powietrza, który uwolni nad od tego problemu. Przy wyborze urządzeń tego typu należy zwrócić szczególną uwagę na filtry, które znajdują się w urządzeniu.  

Oprócz tego należy zwrócić szczególną uwagę na powierzchnie, jaką ma oczyścisz nasz filtr. Istotnym czynnikiem, na który również warto zwrócić uwagę jest głośność urządzenia oraz to, czy jest ono wyposażone w tryb energooszczędny. 

Żelazka 

ŻelazkoŻelazko fot. Shutterstock


Przy wyborze żelazka najczęściej zwraca się uwagę na jego moc. Choć jest to ważny parametr, nie jest on najważniejszy. Po pierwsze żelazka o dużej mocy zużywają więcej prądu, obciążając tym samym instalację elektryczną. Poza tym nie tylko moc świadczy o tym, na ile dane urządzenie jest praktyczne i poręczne. Liczą się również: stopa żelazka (z jakiego materiału jest wykonana), natężenie wytwarzania pary, pojemność zbiornika na wodę... Żelazko to produkt, który ma nam służyć przez lata, dlatego warto rozważyć wszystkie czynniki przed podjęciem decyzji zakupowej.  

Warto zaopatrzyć się w produkty marki Electrolux, bo są trwałe i niezawodne. W ofercie sklepu Ceneo znajduje się szeroki wybór tego typu asortymentu w najniższych cenach. Sprawdź to sam! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.