Zara Home robi furorę kolekcją na lato. Wiszący fotel to HIT za rozsądne pieniądze

Letnia kolekcja w Zara Home, przywodzi na myśl słoneczny relaks i wspaniały wypoczynek. Ta pocztówka z wakacji zwraca uwagę, a nie kosztuje wiele!

Nowe kolekcje w Zara Home pojawiają się ostatnio dosyć często, ale letnia pocztówka z wakacji to niesamowity wybór dodatków, tekstyliów i bujanych foteli, które przywołują na myśl słoneczne wakacje na południu. 

Klimat w jaki marka prezentuje swoje produkty, w stylu analogowej fotografii, przenosi nas w krainę relaksu, spokoju i  wskazuje na rustykalne źródła kolekcji. 

Wiszący fotel Zara HomeWiszący fotel Zara Home Fot. ZaraHome

Tekstylia, które ma w swojej ofercie hiszpańska marka założona przez Amancio Ortegę, w jasnych kolorach, wykonane z naturalnych materiałów, pozwolą nam cieszyć się latem i relaksować na świeżym powietrzu. 

Najmodniejsze trendy w aranżacji wnętrz i ogrodów na lato, to zdecydowanie naturalne materiały, neutralne i jasne kolory, oraz ciekawe wzory szkła i naczyń. 

Lniane materiały na lato to świetny wybór, szybko schnie i jest przewiewny. Tak na prawdę to same zalety, ten mocny materiał doskonale sprawdza się również na huśtawki i hamaki. 

Oferta hiszpańskiej marki jest bardzo ciekawa, i oferuje nam piękne kolory: ciepłe oranże i beże, zamglone błękity, delikatne brudne róże. Zdecydowanie pozwoli nam to stworzyć niesamowity letni klimat. 

Klimat zdjęć analogowych, przywołuje na myśl słoneczne wakacje na południu EuropyKlimat zdjęć analogowych, przywołuje na myśl słoneczne wakacje na południu Europy Fot. Zara Home

W letniej kolekcji szczególnie przypadł nam do gustu wiszący fotel z poduszką, w jasnych kolorach z grafitowym wykończeniem, oraz hamak w paski w podobnym wykończeniu. Ten piękny duet z pewnością pomoże stworzyć cudowną strefę relaksu w ogrodzie.

Hamak i wiszący fotel, są również bardzo poręczne do złożenia, więc z łatwością zabierzecie je ze sobą na wakacje. 

Wybór dodatków, tekstyliów i naczyń z letniej kolekcji Zara HomeWybór dodatków, tekstyliów i naczyń z letniej kolekcji Zara Home Fot. Zara Home

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.