Inteligentny dom. Steruj urządzeniami w swoim domu za pomocą jednego kliknięcia!

Marzysz o tym, aby po powrocie do domu wygodnie rozsiąść się w kanapie i, nie muszą od niej wstawać, zgasić światło? Nie masz w mieszkaniu czujników gazu i boisz się o bezpieczeństwo swoich bliskich? A może płacisz wysokie rachunki za prąd, nie wiedząc, jakie urządzenie jest głównym "winowajcą".

Na szczęście istnieją inteligentne gadżety, które pomogą ci w prowadzeniu swojego domu. Nie zwlekaj i już teraz zobacz, jak wygląda "dom przyszłości". 

Duża oszczędność prądu 

Nowoczesny domNowoczesny dom fot. Pixabay

Współcześnie wszystkie rachunki szybują do domu w piorunującym tempie. Na szczęście istnieją urządzenia, które pomagają zmierzyć jego pomiar. Mowa o inteligentnych gniazdach elektrycznych, które pokazują aktualne zużycie prądu. Wszystko odbywa się za pomocą diody LED, która informuje użytkownika o tym, jakie jest aktualne wykorzystanie energii elektrycznej.  

Inteligentne oświetlenie  

Nowoczesny domNowoczesny dom Pixabay

Zainstaluj w swoim źródle światła inteligentne sterowniki, za pomocą których nie tylko bardzo łatwo zgasisz lub zapalisz lampę, ale i ustalić stopień natężenia światła. Przy okazji dowiesz się, jak dużo energii elektrycznej pobierają poszczególne lampy. Przekonaj się sam! 

Zadbaj o bezpieczeństwo 

Nowoczesny domNowoczesny dom fot. Pixabay

Większość z gaz kojarzy urządzenia, jakimi są czujniki gazu. Koniecznie należy zadbać o to, aby takie gadżet był w naszym domu, ponieważ aktywny czujnik gazu potrafi uratować życie. Wielu jednak nie wie o tym, że istnieją również inne czujniki. Czujnik jakości powietrza, czujnik temperatury, czujnik deszczu... Wiedz o wszystkim w ekspresowym tempie – to jest właśnie inteligentny dom nowej generacji.  

W ofercie sklepu Z-home znajduje się wiele ciekawych produktów, które łączą designerski wygląd z funkcjonalnością. Z jednej strony wyglądają estetycznie i nowocześnie, zaś z drugiej - dbają o nasz dobrostan i nasze bezpieczeństwo. Czujnik gazu, system do kierowania oświetleniem, urządzenia mierzące prąd - to i wiele innych czeka na ciebie na stronie ich sklepu! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.