Łóżeczko do pokoju twojego dziecka. Wybierz najlepsze dla swojej pociechy

Urządzanie pokoju dla nowonarodzonego dziecka to sama przyjemność. Poniżej prezentujemy top 18 mebli, z których możesz wybrać najlepsze dla twojego maluszka.

Bezpieczeństwo to numer jeden, jeśli chodzi o to, czym powinniśmy się kierować przy wyborze wyposażenia do pokoju naszego dziecka. Oprócz tego liczą się oczywiście komfort oraz odpowiedni design. Poniżej doradzamy, jak wybrać łóżeczko do pokoju niemowlęcia.

Po pierwsze – ma być bezpiecznie

ŁóżeczkoŁóżeczko Magiczny pokoik

Przy wyborze łóżeczka dla dziecka kierujmy się nie tylko jego wyglądem, lecz przede wszystkim kwestią bezpieczeństwa. Kupujmy meble ze sprawdzonych źródeł, takich jak sklepy z wyposażeniem wnętrz dla dzieci, które mają odpowiednie certyfikaty na sprzedawane produkty. Warto pamiętać, że niemal połowa wypadków przytrafia się w domu, dlatego niezwykle ważny jest dobór odpowiednich stabilnych mebli.  

Najlepsze wydaje się tradycyjne łóżeczko ze szczebelkami. Łóżeczko turystyczne nie jest polecaną opcją, bowiem wyjmowanie z niego dziecka jest niewygodne na dłuższą metę.  

W drewnianym łóżeczku nie powinno być żadnych elementów wystających, takich jak śrubki. Upewnijmy się również, że mebel pozbawiony jest wszelkich drzazg. Ustawmy łóżeczko z dala od grzejnika, lamp i innych urządzeń elektrycznych.  

Odpowiedni design 

ŁóżeczkoŁóżeczko Magiczny pokoik

Zwróćmy również uwagę na to, czy łóżeczko dla naszej pociechy pomalowane jest bezpiecznymi farbami i lakierami. Wszystkie produkty sklepu Magiczny Pokoik mają odpowiednie certyfikaty, dzięki czemu możemy być pewni, że meble do pokoju naszego maluszka są całkowicie bezpieczne.  

Dzieci rozwijają się poprzez zmysły, dlatego zapewnijmy im dobry start w życie. Łóżeczka i ich wyposażenie powinny być jak najmilsze w dotyku. Zadbajmy więc o wygodny materac, kocyk i poduszki.  

Dostosowana wysokość 

ŁóżeczkoŁóżeczko Magiczny Pokoik

Przy wyborze łóżeczka weźmy uwagę to, że dzieci szybko dorastają. Dlatego powinniśmy pomyśleć o modelu z regulowaną wysokością. Docenimy tę opcję wtedy, gdy nasze pociechy będą stawać na nogach i wspinać się po szczebelkach.  

Warto przemyśleć wybór łóżeczka dla dziecka, bo na początku swojego życia będzie w nim spędzać dużo czasu. Zobacz ofertę sklepu Magiczny Pokoik i podejmij przemyślaną decyzję.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.