Te fotele to hit sezonu. Zobacz ofertę designerskiego sklepu

Szukasz pomysłu na urozmaicenie swojego wnętrza? Sprawdź nową ofertę designerskich sklepów. Jednym z produktów, które znacznie poprawią wystrój twojego mieszkania są fotele obrotowe.

Nie chodzi bynajmniej o fotele biurowe lub gamingowe, a o fotele obrotowe do salonu lub sypialni. Już teraz sprawdź ofertę sklepu Eye on design i zobacz, jakie czekają na ciebie w niej produkty.  

Odpowiedni rozmiar 

Fotel obrotowyFotel obrotowy Eye on design

Przy wyborze fotela do naszego salonu powinniśmy kierować się nie tylko wyglądem, ale i kwestiami praktycznymi. Zmierz dokładnie pomieszczenie, w którym będzie stał twój nowy fotel i określ, czy dobrze nadaje się do miejsca, w którym go wybrałeś. Oprócz odpowiednich wymiarów warto wziąć pod uwagę jaką fotel będzie miał odległość do stolika kawowego i jakie będzie jego położenie względem dywanu.  

Wybierz swój ulubiony kolor

Fotel obrotowyFotel obrotowy Eye on design

W ofercie Eye on design dostępne są fotele obrotowe w rozmaitych kolorach. Dostępne są zarówno takie w odcieniach neutralnych, jak beże, białości i czarny, jak i kolorowe meble o nieraz jaskrawych barwach. Pudrowy róż czy krzykliwy patchwork, a może butelkowa zieleń? Jaki będzie twój wybór? 

Warto pamiętać o tym, że w pomieszczeniach w stylu klasycznym i skandynawskim idealnie sprawdzą się fotele obrotowe o kolorach neutralnych, takich jak beżowy czy różne odcienie brązu. Z kolei we wnętrzach nowoczesnych odnajdą się z powodzeniem te o bardziej odważnych barwach. Polecamy fotel w odcieniu butelkowej zieleni, ponieważ ostatnimi czasy jest to bardzo modny kolor! 

Dopasuj fotel do swoim potrzeb 

Fotel obrotowyFotel obrotowy Eye on design

W ofercie producenta dostępny jest szeroki wybór foteli w rozmaitych modelach. Wszystkie nadadzą się idealnie zarówno do salonu, jak i do sypialni czy pokoju dziennego. Nie zwlekaj i już teraz wybierz swój nowy, ulubiony fotel obrotowy! 

Więcej o: