Kamionkowe naczynia i naturalne materiały, czyli nowa kolekcja w H&M Home

M Polak
18.08.2022 20:45
Szwedzka marka wypuściła naturalną letnią kolekcję, pełną naturalnych materiałów i dodatków do wnętrz. W końcu koniec lata to idealna pora na wprowadzenie zmian w naszych wnętrzach.

H&M Home zaprezentowało nową kolekcję, linię produktów do domu, które wspomogą nas podczas aranżacji wnętrz. 

Nowa linia pełna naturalnych materiałów, i pięknych jasnych kolorów jest odwzorowaniem lata i błogiego wakacyjnego nastroju. 

Muślinowe narzuty, bawełniane koce i naczynia z kamionki zdecydowanie królują tego lata w naszych wnętrzach. 

Duży wazon szklanyDuży wazon szklany Fot. HM Home

Koniec lata to idealny moment by zająć się przestrzenią wokół nas i odświeżyć aranżację naszego domu lub mieszkania. Nasze mieszkania przeszły długą drogę, szczególnie, że wraz z początkiem pandemii zamieniły się w nasze biura, miejsce rozrywki, relaksu i odpoczynku. Część z nas wróciła już do pracy w biurze, ale dzięki temu wiemy jak ważna jest dobrze zaprojektowana i przytulna przestrzeń mieszkalna. 

Neutralne kolory i materiały nowej kolekcji mieszają się z graficznymi wzorami i kolorowymi grafikami pozwolą nam zachować klimat lata we wnętrzu.

Świeczniki i miski z kamionkiŚwieczniki i miski z kamionki Fot. HM Home

W najnowszej letniej kolekcji tej szwedzkiej marki nie zabrakło miękkich linii i motywów graficznych. Intensywne kolory grafik przeplatają się z naturalnymi kolorami naturalnych materiałów i prostych form geometrycznych. Proste wazony i świeczniki będą piękną i nietuzinkową dekoracją salonu, a miękkie pledy i chodniki sprawdzą się również na letnim tarasie urządzonym w stylu boho. 

W nowej ofercie znajdziemy również kolekcję pościeli i intensywnych kolorach i geometrycznych wzorach. 

Kamionkowy wazonKamionkowy wazon Fot. HM Home