Designerskie lustra wywołają efekt wow! Te w kształcie ważki to HIT i jest niedrogie

Lustra mają ogromne znaczenie w aranżacji wnętrz. Są nie tylko elementem dekoracyjnym, ale przede wszystkim praktycznym. Odpowiednio umieszczone potrafią optycznie powiększyć pomieszczenie! Designerskie lustra to hit i koniecznie powinny znaleźć się w twoim domu. Sprawdź nasze propozycje za niewielkie pieniądze.

Designerskie lustra: aranżacyjny HIT

Wybierając dodatki do swoich wnętrz kieruj się nie tylko ich wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Elementem, który łączy w sobie praktykę i estetykę jest lustro, które zajmuje ważne miejsce w łazience i przedpokoju, aczkolwiek w innych wnętrzach także jest mile widziane. Designerskie lustra pojawiają się w pomieszczeniach niezależnie od stylu w jakim są urządzone. Są uniwersalnym i niewątpliwie przydatnym akcesorium, które nie musi być nudne. Jakie lustra wybrać do wnętrz, aby zachwycały designem i stanowiły oryginalne uzupełnienie wnętrz? Zwróć uwagę na te w kształcie łezki, owalne czy jak trapez tylko z zaokrąglonymi rogami. Wybór masz ogromny!

Designerskie lustraDesignerskie lustra Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Designerskie lustra do przedpokoju

Jednym z pomieszczeń, w których koniecznie powinno znaleźć się lustro jest przedpokój. Tam każdy szykuje się do wyjścia i to tam w pierwszej kolejności pojawiają się przychodzący goście. Jakie lustro do przedpokoju wybrać, aby spełniało swoją funkcję jak najlepiej? Z pewnością możliwie największe – te rozwiązanie sprawdzi się wtedy, gdy chcesz się mieć pełny wgląd w swoją sylwetkę. Jednak duże lustro w przedpokoju to także możliwość poeksperymentowania z aranżacją. Lustro na ścianę nie tylko rozjaśni wnętrze, ale również optycznie je powiększy. Natomiast stricte designerskie lustra w nietypowych kształtach pozwolą wprowadzić do wnętrza nieco oryginalności. Nam szczególnie spodobało się te w kształcie ważki lub w formie kart. Z pewnością wywołają efekt wow!

Designerskie lustraDesignerskie lustra Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Designerskie lustra do łazienki

Przedpokój to jedno, ale lustro powinno znaleźć się także w łazience! Lustro w łazience musi być odpowiednio oświetlone (np. za pomocą światła umieszczonego na górze lustra), aby ułatwić codzienne czynności higieniczne i kosmetyczne. Jeśli masz sporą łazienkę i podwójne umywalki tym lepiej! To wręcz ratunek o poranku, gdy wszyscy z twojej rodziny chcą szybko przygotować się do wyjścia. Wybierając zestawy luster możesz stworzyć harmonijną przestrzeń o konsekwentnej stylistyce. Chcąc wprowadzić do łazienki nieco oryginalności, warto pokusić się o designerskie lustra, które diametralnie odmienią pomieszczenie. Nasze propozycje z pewnością wpadną ci w oko.

Designerskie lustraDesignerskie lustra Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.