Twój pupil podziękuje ci za to legowisko! Wygodne, duże i porządne - kupisz je w rozsądnej cenie

Twój pupil także potrzebuje ciepłego i wygodnego miejsca do spania. Legowisko dla psa i kota będzie do tego najlepsze! Duży wybór rozmiarów sprawia, że sprawdzi się w przypadku dużych i małych ras. Na co warto zwracać uwagę wybierając legowisko? Podpowiadamy!

Legowiska dla psa i kota

Twój pupil potrzebuje ciepłego i wygodnego miejsca do spania, zwłaszcza, jeśli nie ma wstępu na kanapę czy łóżko. Legowisko dla psa i kota powinno być dostosowane do jego wielkości - przede wszystkim nie może być za małe, aby pupil mógł wygodnie wypocząć. Na rynku aktualnie dostępnych jest mnóstwo takich akcesoriów w różnych rozmiarach. Oprócz oczywistej kwestii wyglądu, dobrze by było, aby legowisko pasowało do stylu i kolorystyki twojego mieszkania czy domu. Warto również zwrócić uwagę na jakość wykonania i użyte materiały. Pamiętaj, że pies po powrocie ze spaceru nie będzie idealnie czysty. Legowisko będzie się więc brudzić, zbierać sierść, a nawet bakterie. Dobrą, uniwersalną opcją będzie akcesorium w kolorze czarnym. Mamy takie w dobrej cenie!

Legowiska dla psa i kotaLegowiska dla psa i kota Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Legowiska dla psa i kota do wyboru do koloru

Jakie legowisko dla pupila wybrać? Wszystko zależy m.in. od wielkości zwierzaka, jednak do najbardziej popularnych należą przede wszystkim materace w sam raz dla psów dużych ras, które lubią otwartą przestrzeń i są towarzyskie. Wykonane są najczęściej z gąbki i wytrzymałego materiału. Są łatwe w czyszczeniu, a materiał zdejmuje się do prania. Drugą opcją są legowiska z wyższymi bokami. Są wygodne, miękkie i bardzo komfortowe. Nadadzą się dla średnich i dużych ras (są różne rozmiary). Ostatnią propozycją są owalne legowiska z lekko podniesionymi bokami. Są różnej grubości, zapewniają pupilowi wygodę i komfort. Będą odpowiednie dla małych i średnich zwierzaków. Teraz wybór należy do ciebie!

Legowiska dla psa i kotaLegowiska dla psa i kota Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Legowiska dla psa i kota: umieść je w dobrym miejscu

Wybór legowiska wcale nie jest taki prosty, jak by się wydawało - tak samo jego umiejscowienie w mieszkaniu, co ma spore znaczenie. Zwierzak powinien mieć ciszę i spokój, więc nie powinno się kłaść legowiska w miejscu przechodnim. Zadbaj też, by nie było mu gorąco, ani za zimno oraz by nie dokuczał mu hałas. Jeśli pupil jest towarzyski i lubi spędzać czas tam gdzie domownicy, to salon byłby odpowiednim miejscem. Jeśli natomiast woli się odizolować, połóż mu jego łóżko w sypialni. Aczkolwiek najlepszym wyjściem będzie obserwacja pupila, aby sprawdzić gdzie mu będzie najlepiej. Wybrane przez nas legowiska z pewnością dobrze spełnią swoją funkcję.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.