Biały stolik kawowy - elegancki dodatek do salonu

MATERIAŁY PRASOWE
22.08.2022 10:20
Estetyka i funkcjonalność to niewątpliwie wyznaczniki nowoczesnej aranżacji. Umieszczane w salonie wyposażenie powinno być praktyczne i piękne - te cechy bez wątpienia mają białe stoliki kawowe. Białe wyposażenie ma w sobie coś z niezwykłej nowoczesności i jednoczesnej uniwersalności. Zobacz, w jakich wnętrzach stolik kawowy biały sprawdzi się najlepiej.

Atrakcyjność białych stolików kawowych

Stolik kawowy biały to wyposażenie niebanalne. Mebel ten bez wątpienia jest bardzo praktyczny. Nowoczesne stoliki do salonu ustawia się zwykle przed kanapą lub obok kanapy. Służą w czasie rodzinnych spotkań lub przyjęć z przyjaciółmi, można na ich blat odstawić filiżankę z kawą, herbatą lub poustawiać tam przekąski na wieczorny seans filmowy. To też dobre miejsce na odłożenie pilota do telewizora lub czytanej rano gazety.

Stoliki kawowe lub ich nieco większe wersje — ławy salonowe — są zatem bardzo przydatnym wyposażeniem. Mogą przybierać różne formy, wyjątkowo ciekawą opcją jest stolik biały kawowy. Taki element to doskonały dodatek do nowoczesnych wnętrz, dobrze też sprawdzi się w niektórych klasycznych aranżacjach.

Stoliki kawowe dostępne są w różnych wielkościach, tak więc dopasują się łatwo do Twojego domu - mogą stanąć zarówno w dużym, jak i małym pomieszczeniu. Ten funkcjonalny produkt w białym kolorze to opcja do każdego salonu, zwłaszcza do takiego, który urządzony został w stylu retro, glamour, nowoczesnym, minimalistycznym.

Białe stoliki kawowe do wnętrz nowoczesnych

Stolik kawowy w białym kolorze to bez wątpienia taki element wyposażenia, który odnajdzie się doskonale w nowoczesnym wnętrzu minimalistycznego salonu. Nowoczesny stolik kawowy w białym kolorze podkreśli modny charakter domu lub mieszkania, jasny kolor nie wprowadzi też niepotrzebnego chaosu do wnętrza. Taki stolik kawowy może mieć też różne kształty — popularny jest zarówno stolik kawowy okrągły, jak i stolik kawowy prostokątny.

Wyjątkowo modnym modelem jest stolik z obrotowym blatem. To opcja, która doda nowoczesności, funkcjonalności i elegancji do Twojego salonu.

Stolik w nowoczesnym styluStolik w nowoczesnym stylu Fot. Merkury Market

Salon glamour a stolik kawowy biały

Biały stolik kawowy to idealny mebel do pokojów dziennych w stylu glamour, zwłaszcza wtedy, gdy blat wykończony jest na wysoki połysk. Stolik na wysoki połysk idealnie wpasuje się w ten styl, eleganckie elementy będą jak w lustrze odbijać się w powierzchni blatu. Wnętrze w stylu nowoczesnym lub glamour będzie też wyglądało atrakcyjnie wtedy, gdy ustawi się tam stoliki białe ze szklanymi blatami.

Piękno mebla do salonów glamour łatwo można podkreślić ciekawymi dodatkami. Na rynku bez problemu znajdziesz odpowiednie szklane lub kryształowe wazy albo misy.

Atrakcyjny biały mebel - stolik w każdym domuAtrakcyjny biały mebel - stolik w każdym domu Fot. Merkury Market

Klasyczne wnętrza z białym stolikiem kawowym

Klasyczne salony to przestrzenie, gdzie króluje drewno. Biały stolik kawowy to idealna opcja do każdego wnętrza, świetnie będzie na pewno wyglądał model z drewnianym blatem, który pomalowany zostanie na biało. Salon stanie się wtedy niezaprzeczalnie atrakcyjny. Drewno naturalne lepiej też odnajdzie się w klasycznym salonie niż płyta MDF.

Dobrze, jeśli stolik kawowy biały będzie pasował do pozostałych mebli. Nie musisz decydować się na biały kolor całego wyposażenia, ale warto, by meble miały podobną formę. W klasycznych salonach częściej niż stoliki stosuje się ławy. Duża ława to doskonała opcja do przestronnego, klasycznego salonu, świetnie zaprezentuje się przy masywnych meblach z drewna i skóry.