Ozdoby w stylu boho sprawdzą się idealnie na prezent! Łapacz snów to tylko jedna z propozycji

Szukasz efektownego prezentu dla dziecka? Mamy dla was stylowe ozdoby, kótre świetnie wkomponują się do wnętrza w stylu boho! Te piękne dodatki można dodatkowo personalizować.

Prezenty z motywem łapacza snów

pokój dzieckapokój dziecka fot. Shutterstock

Łapacz snów to amulet, który często wiesza się w pokojach dziecięcych. Ma przynosić szczęście, a do tego wygląda bardzo efektownie we wnętrzu. Naszą propozycją są drewniane łapacze snów, które można personalizować. Są dostępne w kilku kolorach, które możesz dopasować do pokoju dziecka. Znalazłyśmy też inne ciekawe prezenty z motywem łapacza snów. Na prezent świetnie sprawdzi się na przykład album na zdjęcia. Taki album będzie świetną pamiątką zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Bardzo spodobał się nam również drewniany notes z łapaczem snów, który będzie idealny dla starszych dzieci. Ten notes jest teraz mocno przeceniony, a wygląda świetnie! 

Drewniane litery do pokoju dziecka

pokój w stylu bohopokój w stylu boho fot. Shutterstock

Drewniana literka z efektownymi zdobieniami będzie świetnym elementem dekoracyjnym w pokoju urządzonym w stylu boho. Literka ma wysokość 33 centymetrów, dlatego sprawdzi się również jako ozdoba na sesjach zdjęciowych. Ozdoby wykonane z drewna są trwałe i zawsze wyglądają dobrze, a do tego są dostępne w korzystnej cenie. Ta literka jest ozdobiona "ażurowymi" motywami dziecięcymi, co dodaje jej stylowego charakteru.

Poniżej znajdziesz też drewniane albumy, które mogą być ciekawym pomysłem na prezent. Te modele również można personalizować. To ciekawa opcja, która sprawi, że upominek od ciebie będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.