Emaliowane naczynia wracają do łask! Wybieramy najpiękniejsze kubki w stylu retro. Można je personalizować

Naczynia z emalii, kojarzone z kuchnią naszych mam i babć, znów wracają do łask! Wśród propozycji znajdziesz kubki w stylu retro. Zobacz!

Emaliowane kubki z napisami. Te propozycje można personalizować

Kubki z napisamiKubki z napisami fot. Empikfoto

Emalia to delikatne tworzywo, o które trzeba dbać w odpowiedni sposób. Do mycia emaliowanych kubków używajmy łagodnych i sprawdzonych produktów, które ich nie zniszczą. Poleca się też płukanie emalii za pomocą naturalnych środków czyszczących, np. kwasku cytrynowego bądź octu. Wykazują one nabłyszczające właściwości, a ponadto zabezpieczają naczynia. Wśród naszych propozycji znalazły się m.in. kubki z napisami. Kubek z napisem "Taka przyjaciółka to skarb" to świetny pomysł na prezent dla bliskiej kobiety, z kolei model z napisem "Kawa, kaweczka, kawka, kawusia" ucieszy miłośników kawy. Zobacz nasze typy i znajdź coś dla siebie! 

Najpiękniejsze kubki z emalii. Przegląd hitów w dobrych cenach

Kubki z emaliiKubki z emalii fot. Empikfoto

Emaliowane kubki sprawdzą się idealnie w kuchniach o surowym stylu bądź cieplejszych wnętrz z drewnianymi dodatkami. Kolorowe naczynia ożywią każdą przestrzeń i wprowadzą domowy, przytulny klimat. Co polecamy? Szczególną uwagę zwróciłyśmy na propozycje z kwiatowym (albo owocowym) motywem, np. ziół lub polnych kwiatów. Wyglądają rewelacyjnie! Sprawdzą się zarówno jako prezent dla siebie lub bliskich. Zobacz, co wybrałyśmy! Ceny miło zaskakują.

Emaliowane kubki z własnym projektem. Doskonała pamiątka lub pomysł na prezent

Emaliowane naczynia są bardzo trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia lub zarysowania. Ponadto sprawdzą się również jako pojemniki do przechowywania żywności w lodówce - możesz tam trzymać natkę pietruszki, szczypiorek czy kiełki.

Wśród naszych propozycji znajdziesz też emaliowane kubki z możliwością personalizacji. To idealny pomysł na prezent dla dziadków lub rodziców. Sprawdzą się również jako pamiątka z wakacji. "Pamiątka z Tatr" to strzał w dziesiątkę! Zobacz nasze typy! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.