Porcelanowa kolekcja w ZARA Home

Kolekcja Zara Home tym razem obfituje w porcelanową biel i naturalne materiały. Sprawdźcie sami co oferuje tym razem ta hiszpańska marka.

Porcelanowa kolekcja w Zara HomePorcelanowa kolekcja w Zara Home Fot, Zara Home

Hiszpańska sieć Zara Home regularnie pokazuje nam nowe kolekcje wyposażenia wnętrz. Za nami wakacje, kalendarzowe lato nadal trwa, a my możemy podziwiać kolekcję skupioną wokół porcelany i naturalnych materiałów takich jak len czy bawełna. 

Nowa kolekcja zastawy porcelanowej to piękne, jasne i klasyczne przykłady, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. 

Biała, porcelanowa kolekcja daje nam ogromne pole do popisu i daje możliwość łatwego dobrania dodatkowych elementów. Kolor biały pasuje do każdego wnętrza, wnosi spokój i harmonię, zapewniając swobodę późniejszej aranżacji. 

Akcesoria te pięknie łączą się z tekstyliami z naturalnego lnu i bawełny. 

Nowości Zara Home na zbliżającą się jesień to przede wszystkim szeroki wybór porcelany i tkanin. Wśród nich dostrzeżecie wpływ klasyki, a więc wiele klasycznych form, które spotykamy w porcelanowej zastawie od lat. Ale nie jest to jedynie kolejna nudna kolekcja, obfituje ona w nowoczesne akcenty, które wspólnie tworzą piękna, klasyczną kompozycję. 

Jesienna kolekcja jest zdecydowanie mniej kolorowa i mniej wzorzysta niż kolekcje, które widzieliśmy na wiosnę i przez całe lato. Tym razem dominuje biel i naturalne materiały. Koniec z intensywnymi wzorami i kolorami. Te jasne dodatki pomogą rozświetlić wnętrze i wykreować przytulną, ciepłą atmosferę na zbliżającą się jesień. 

Biała zastawa stołowa Zara HomeBiała zastawa stołowa Zara Home Fot. Zara Home

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.