Zrób to sam! Szeroka oferta na sprzęt do domowego warsztatu w Lidlu!

W każdym domu czasem trzeba coś naprawić, albo chociaż powiesić ramkę ze zdjęciem. W tym wypadku potrzebne są chociaż podstawowe narzędzia, a je możemy znaleźć teraz w LIDLu. Sprawdziliśmy dla was aktualną ofertę i podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

Jakie narzędzia przydadzą się w domowym warsztacieJakie narzędzia przydadzą się w domowym warsztacie Fot. Pixabay

Prosty zestaw narzędzi przyda się w każdym domu, pomoże nam to w małym remoncie, a także sprawi, że będziemy mogli samodzielnie wykonać podstawowe prace naprawcze. Narzędzia przydadzą się również gdy pragniecie się oddać nowej pasji majsterkowania lub projektom DIY.

Przez kolejne dni w Lidlu możecie upolować elektronarzędzia i podstawowe sprzęty w promocyjnych cenach. Dyskont ten rozpoczął akcję Zrób to sam, zachęcając klientów, by samemu próbowali wykonywać podstawowe prace naprawcze, oczywiście za pomocą narzędzi, które można znaleźć w sklepach LIDL.

W ofercie sklepu znajdziecie między innymi kilak rodzajów wiertarek i wiertarko-wkrętarek, opalarki, pistolety do klejenia, ale także zestawy bitów i wierteł. 

Na szczególną uwagę zasługuje z pewnością Spawarka inwertorowa, która zdecydowanie nie jest narzędziem, które potrzebujemy by powiesić na ścianie ramkę ze zdjęciem, ale przyda się gdy chcemy zacząć piękną przygodę z majsterkowaniem. 

Spawarka inwertorowa zapewni nam homogeniczne łączenie stali i odlewów, charakteryzuje się neiwielką wagą, więc będzie idealna do mobilnego zastosowania. 

Spawarka dostępna w Lidlu zapewnia wysoką tolerancję w razie zmian położenia, dzięki czemu łuk elektryczny pozostaje dłużej stabilny. To świetne rozwiązanie gdy chcecie spróbować czy to coś dla Was. 

Oferta w Lidlu na narzędziaOferta w Lidlu na narzędzia Fot. strona LIDL

Do codziennych prac, a nawet do wspólnej pracy ze starszymi dziećmi świetnie sprawdzi się jednak pistolet do kleju na gorąco. Pozwoli on nam na sklejenie pękniętej zabawki, ale także na tworzenie niesamowitych projektów DIY. 

W popularnym dyskoncie warto zwrócić również uwagę na gotowe zestawy warsztatowe, które będą dobrym rozwiązaniem dla początkujących majsterkowiczów. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.