Powrót do stylu glamour lat 70 - elegancka kolekcja w HM Home

Tej jesieni w popularnej sieciówce króluje kolekcja w stylu glamour, oferująca to co najlepsze w stylu lat 70. Elegancję, błysk i wrażenie luksusu znajdziecie w ofercie HM Home, sprawdziliśmy na co warto zwrócić uwagę

Kolekcja glamour w H&M HomeKolekcja glamour w H&M Home Fot. strona H&M home

Kolekcja Classic Collection jest efektowna, luksusowa i przywodzi na myśl eleganckie i wyrafinowane lata 70. Dodatki i akcesoria dostępne w ofercie popularnej sieciówki przywiodą na myśl luksusowe apartamenty w sercu Manhattanu, gdzie królowały żakardowe materiały, przydymione szkło i złoto. Dzięki nim każde wnętrze nabierze efektownego sznytu w stylu glamour. 

Miękkie materiały w jasnych kolorach, wzorzyste poduszki i dywany zestawione z błyszczącymi powierzchniami oraz dodatkami w kolorze złota to kwintesencja stylu glamour lat 70.

Na które produkty szczególnie warto zwrócić uwagę w nowej kolekcji H&M Home?

Naszą uwagę z pewnością przyciąga świecznik ze stali nierdzewnej malowany na złoty kolor. Przeznaczony jest on na sześć wąskich świec i możliwe jest jego składanie, tak by regulować kąty ustawienia.  Sprawdzi się jako dodatek do eleganckich i prostych minimalistycznych wnętrz. 

Świeczniki i wazony dostępne w ofercie H&M HomeŚwieczniki i wazony dostępne w ofercie H&M Home Fot. HM Home

Wazony z przydymionego szkła, barwione, w nietypowych kształtach sprawdzą się nie tylko we wnętrzach glamour, świetnie sprawdzą się również w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach, oraz we wnętrzu w stylu retro lub vintage. 

Te dostępne cenowo dodatki, to dobry pomysł na odświeżenie wnętrza i wprowadzenie odrobiny błysku. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.