Plakaty roślinne - botanika wiecznie w modzie

Plakaty z botanicznymi motywami to niekwestionowany trend wnętrzarski. Inspirowane naturą, rosnącą świadomością społeczną w dziedzinie ekologii oraz modnym stylem skandynawskim - pasować będą do każdego wnętrza. Poszukujesz roślinnych inspiracji? Świetnie trafiłeś!

Plakaty roślinne – w zgodzie z naturą

Plakaty z botanicznymi wzorami wniosą do każdego wnętrza roślinne orzeźwienie, dzięki któremu nawet w centrum miasta przeniesiesz się na moment do różanego ogrodu lub tropikalnej dżungli. Idealne do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, retro, czy też minimalistycznych. Roślinne motywy dopasować można jednak do wystroju niemal każdego mieszkania. Zieleń relaksuje i odpręża, warto więc znaleźć dla niej miejsce w naszym otoczeniu. Jakie plakaty roślinne wybrać? Przygotowaliśmy dla Was parę propozycji wartych uwagi.

Plakaty roślinnePlakaty roślinne fot. Empik Foto

Plakaty tropikalne

Nie każdego stać na wakacyjną podróż w tropiki. Każdy jednak może poczuć letnią atmosferę we własnym domu. Pomoże w tym wybór odpowiednich dodatków. Modne tropikalne plakaty wniosą do wnętrza nieco beztroski, radości i wakacyjnego szaleństwa. Hawajskie kwiaty, palmy i egzotyczne owoce sprawią, że nawet zimą poczujesz powiew gorącego powietrza z Południa. Nasza propozycja to plakat w ramce Tropikal. Grafika z liśćmi i kwiatami na czarnym tle będzie świetnie wyglądać w kolorowym salonie lub ożywi jasne, proste wnętrze.

Plakaty roślinnePlakaty roślinne fot. Empik Foto

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.