W Lidlu sprytne (i desainerskie) akcesoria do czyszczenia za grosze! Piękne

Szczotki, mopy, uchwyty mogą być i funkcjonalne i ładne. Lidl przypomina o tym, że drewno jest ponadczasowe i zawsze stylowe. W nowej ofercie możemy znaleźć akcesoria do sprzątania i organizacji z naturalnych materiałów. Wyglądają pięknie!

O ile dbamy o skompletowanie spójnej zastawy stołowej, kompletów garnków czy pojemników, to do akcesoriów do sprzątania na ogół nie przywiązujemy zbyt dużej uwagi. Kupujemy zwykłe plastikowe miotły, szczotki i gąbki do zmywania. Ale można podejść do tego inaczej i zadbać nawet o takie detale. 

Estetyczne i wyjątkowo odporne na wodę. Eko dom razem z Lidlem

Od dzisiaj w Lidlu dostępna jest kolekcja stylowych akcesoriów do sprzątania, które nawiązują do używania naturalnych materiałów w urządzaniu domów. Co ważne, wykonane są z drewna bambusowego, które jest bardzo odporne na wodę i detergenty. W ofercie znalazły się cztery rodzaje szczotek do sprzątania, w tym jedna do zmywania i czyszczenia butelek. Ponadto mają funkcjonalne bawełniane sznurki, które pasują do drewna.

SzczotkiSzczotki fot. Lidl

Zamiatanie z klasą. Szczotki i zmiotki do kolekcji

Kolekcja zawiera również miotły, zmiotki i mopy. Każda z nich ma drążek z drewna bukowego, a szczotki są dostępne w trzech rodzajach miękkości. Zmiotka z szufelką mają drążek z bambusa. Można je połączyć ze sobą, co zapewnia praktyczne przechowywanie. Mop z drewnianym drążkiem jest przystosowany do prania w pralce.

SzczotkaSzczotka fot. Lidl

Ponadto w ofercie znalazły się bambusowe skrzynki do przechowywania, uchwyty i zestaw 3 haczyków, kliny drzwiowe oraz stoper. Warto zwrócić uwagę na inne akcesoria wykonane z bambusa, na przykład suszarkę do prania, która wygląda o wiele ładniej niż zwykła. 

SuszarkaSuszarka fot. Lidl

Biedronka również stawia na naturalny design. Akcesoria do sprzątania z drewna bukowego

Podobnym tropem poszła Biedronka, w której również dostaniemy kilka stylowych akcesoriów do sprzątania. Są wykonane z ciemniejszego drewna i również sznurek do zawieszania. Oprócz szczotek kolekcja obejmuje też ściągaczkę do wody.

SzczotkaSzczotka fot. Biedronka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.