Biedronka sprzedaje praktyczne akcesoria do łazienki już za 6,99 zł! Mata do wanny to HIT

Wrześniowa oferta w popularnym portugalskim dyskoncie to mnóstwo super ofert i praktycznych dodatków do domu! Sprawdziliśmy dla Was najciekawsze produkty

Biedronka w ofercie od 12 do 28 września przygotowała tysiące produktów do domu i nie tylko. W ofercie tego popularnego dyskontu znajdziecie przedmioty przydatne w kuchni, takie jak naczynie i szatkownice do warzyw, ale też akcesoria łazienkowe, jak na przykład poduszki i maty do wanny. 

Oferta na produkty łazienkowe w BiedronceOferta na produkty łazienkowe w Biedronce Fot. Biedronka

W świetnych cenach znajdziecie również produkty, które przydadzą się na co dzień, słuchawki i kable usb, zawsze są potrzebne, a teraz znajdziecie je w pięknych pastelowych kolorach: biały, różowy i błękitny. 

Biedronka przygotowała również ofertę funkcjonalnych i praktycznych elementów oświetlenia. Na szczególną uwagę zasługuje oferta oświetlenia funkcjonalnego, które sprawdzi się jako oświetlenie do szafy i pomoże nam utrzymać porządek. 

Jesień, to moment na wyciągnięcie z szafy zimowych ubrań i przygotowanie swojej szafy na nadchodzącą zimową aurę. Powoli zaczynamy pakować wszelkie letnie ubrania i lekkie sandałki, a na wierzch wyciągamy kurtki, swetry i botki. By segregować ubrania i utrzymać porządek, warto postawić na funkcjonalne pudelka, które pozwolą na utrzymanie porządku w mieszkaniu. 

Oferta na produkty w BiedronceOferta na produkty w Biedronce Fot. Biedronka

Portugalska marka oferuje nam również szeroką ofertę produktów do kuchni. 

Najciekawsze artykuły kuchenne takie jak pozłacane sztućce, serwetnik czy podstawki pod naczynia sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu. Piękne czarne lub złote kosze na owoce sprawdzą się w eleganckich wnętrzach. 

Ale ten tydzień to również szansa na praktyczne zakupy takich produktów jak między innymi rozdrabniacze do warzyw i małe szklane słoiczki z zakrętkami lub z praktyczną wyciskarką do cytrusów.

Oferta na produkty kuchenne w BiedronceOferta na produkty kuchenne w Biedronce Fot. Biedronka

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.