Łazienka z czarnymi dodatkami - jak ją urządzić?

Łazienka w pierwszej kolejności powinna być wygodna i funkcjonalna, jednak walory estetyczne są również niezwykle ważne. Piękne pomieszczenie, pełne światła i z dodatkiem czarnych dodatków może zapewnić intymną atmosferę relaksu w każdej łazience.

Nowoczesna łazienkaNowoczesna łazienka fot. Shutterstock

Aranżacja łazienki z czarnymi dodatkami to atrakcyjny i współczesny trend w aranżacji nowoczesnych łazienek. 

Czarne dodatki mogą podkręcić aranżację i zależnie od użytych materiałów i elementów wprowadzić również inne style. 

Metalowe, proste lampy, i czarne grzejniki mogą pomóc nam wprowadzić styl loftowy, a czerń z dodatkiem złota lub srebra to pomysł na dodatki w łazience glamour. 

Jakie czarne dodatki wybrać do nowoczesnej łazienki

Gdy zależy nam na nowoczesnej i pełnej światła łazience z czarnymi dodatkami warto postawić na czarne dodatki takie jak czarne karnisze, lampy czy ramy luster. 

Łazienka z elementami czerni świetnie sprawdzi się z takimi połączeniami kolorystycznymi jak szarość, biel, ale również pastelowe kolory i złoty lub srebrny. 

Odpowiednie kształty, dodatki, i oświetlenie sprawiają, że czerń w łazience może mieć nieskończenie wiele twarzy, a łazienka z jej dodatkami będzie ponadczasowa i będzie zachwycać nawet po latach. Jednak by cieszyć się piękną łazienką po latach, musisz postawić na dobrej jakości dodatki, które będą łatwe w czyszczeniu i odporne na zadrapania i kamień. 

W nowoczesnej łazience warto postawić na proste kształty, wąskie czarne ramy luster, lub proste, nowoczesne lampy. 

Jakie płytki powinny być bazą w łazience z czarnymi dodatkami?

Łazienka z czarnymi dodatkami pozostawia nam szerokie pole do manewru, jeśli myślimy o doborze kolorów płytek do łazienki. Świetnie sprawdzą się wszelkie odcienie bieli, szarości, ale też jaśniejsze pastelowe kolory, które sprawdzą się w nowoczesnych łazienkach pełnych koloru. 

Jednak ważny jest również wybór wykończenia płytek. Płytki z wysokim połyskiem to idealna baza w łazienkach w stylu glamour, przy czym matowe wykończeni zdecydowanie lepiej sprawdzi się w stylu industrialnym, skandynawskim i nowoczesnym. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.