Zielona łazienka - jak ją urządzić w najmodniejszych odcieniach

Khaki, oliwkowy, seledynowy, pistacjowy, miętowy, limonkowy, szmaragdowy, trawiasty, butelkowa zieleń - to wszystko oblicza zieleni! Co spowodowało, że wszyscy tak się nią zachwycili?

łazienka w odcieniach zieleniłazienka w odcieniach zieleni fot. pexels

Kolor zielony kojarzy nam się z harmonią, bliskością z naturą, witalnością, nadzieją. Zielona łazienka to wciąż aktualny trend. Ta barwa pomoże nam stworzyć odprężający klimat w naszej łazience. Każdy znajdzie coś dla siebie - bogactwo jej odcieni jest ogromne!

Zieleń w łazience może mieć różne oblicza. Kolor miętowy wniesie powiew świeżości, seledynowy da nam zastrzyk energii, natomiast ciemna, butelkowa zieleń połączona ze złotymi dodatkami to elegancja sama w sobie. 

Możesz zdecydować się na pomalowanie ścian na szmaragdowy kolor, wodoodporną tapetę czy płytki z motywem botanicznym albo zastosować zieleń w dodatkach. Najlepiej poznaj jak najwięcej jej odcieni i wybierz ten, najbardziej do Ciebie pasujący!

Zieleń połączona z bielą i naturalnymi materiałami typu: kamień, beton drewno - zachwyci każdego minimalistę. W towarzystwie marmuru i złotych elementów - stworzy luksusowy pokój kąpielowy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.