Praktyczne i piękne akcesoria łazienkowe w doskonałych cenach

Odpowiednio dobrane akcesoria łazienkowe pomogą nam w utrzymaniu porządku, na tej często niewielkiej powierzchni, a także uprzyjemnią poranną toaletę czy relaksującą wieczorną kąpiel.

Praktyczne i piękne? To możliwe!

Są takie akcesoria, bez których ciężko jest sobie wyobrazić funkcjonalne korzystanie z łazienki. Do takich artykułów możemy z pewnością zaliczyć mydelniczkę lub dozownik na mydło, pojemnik na szczoteczki, uchwyt na papier toaletowy, czy szczotkę do wc. Warto zadbać, aby oprócz walorów praktycznych, posiadały także estetyczny. Ułatwią nam to zestawy akcesoriów z tej samej serii. Teraz pozostaje nam tylko dobrać je do stylu całego wnętrza. Biała porcelana i złote dodatki doskonale wpiszą się w styl retro, a proste formy i brak zdobień to wizytówka stylu nowoczesnego. Biel i drewniane elementy będą świetnie pasować do łazienki zaaranżowanej w stylu skandynawskim.

akcesoria łazienkoweakcesoria łazienkowe fot. castorama

Wieszaki na ręczniki

Zestaw eleganckich i miękkich ręczników powinien znaleźć się w każdej łazience. Warto, aby nie były przypadkowe, a dobrane kolorystycznie do wystroju pomieszczenia. Nie możemy zapomnieć o haczykach i wieszakach. Powinny one umożliwiać rozwieszenie ręczników całą powierzchnią, zwłaszcza tych kąpielowych. Wieszaki posłużą także do zawieszania szlafroka czy piżamy. Zaplanujmy zatem miejsce i dopasujmy odpowiednią wysokość.

akcesoria łazienkoweakcesoria łazienkowe fot. castorama

Przechowywanie

W każdej łazience przydadzą się pojemniki: na kosmetyki, zapasowe ręczniki, akcesoria do włosów, przedmioty do makijażu oraz inne drobiazgi. Jest to dość indywidualna kwestia, zależna od naszych potrzeb i ilości przedmiotów. Pojemniki do przechowywania ułatwią nam korzystanie z nich, pomogą zorganizować przestrzeń, wprowadzą ład i porządek. A dodatkowo same w sobie mogą stanowić ozdobę łazienki.

akcesoria łazienkoweakcesoria łazienkowe fot. castorama

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.