Te akcesoria to must-have w studenckim mieszkaniu! Hity HM Home dla studentów!

M Polak
20.09.2022 21:00
Gdy nadchodzi wrzesień, rozpoczyna się rok szkolny, studenci mogą cieszyć się jeszcze miesiącem wolnego. Jednak wraz ze zbliżającym się październikiem nadchodzi pora też na nich, często wyjeżdzają z domów, do swoich pierwszych własnych mieszkań. HM Home prezentuje kolekcję dodatków i akcesoriów niezbędnych w mieszkaniu studenta.

Worek na pranie z nadrukiemWorek na pranie z nadrukiem Fot. HM Home

Jesień to nie tylko czas na zbieranie grzybów i szykowanie przetworów na zimę. Koniec września to dla wszystkich studentów czas na przygotowanie się na rozpoczęcie nowego roku akademickiego, a szwedzka marka HM Home przybywa z odsieczą prezentując nową kolekcję: Niezbędne w mieszkaniu studenta.

Czego nie może zabraknąć w studenckim mieszkaniu, oczywiście zaraz po nieśmiertelnym tosterze i mikrofalówce? Kocy, pudełek i sprytnych sposobów na przechowywanie. 

Pierwsze mieszkanie młodych ludzi to często wyzwanie i możliwość udowodnienia sobie i rodzicom, że świetnie dajemy sobie radę i nie trzeba nas pilnować, i upominać o sprzątanie pokoju. Nowa kolekcja dodatków i akcesoriów w HM Home to linia pełna przytulnych i miękkich kocy, poduszek i tekstyliów, które świetnie sprawdzą się na chłodne noce poświęcone nauce. 

Pudełka i pojemnikiPudełka i pojemniki Fot. HM Home

Jednak w nowym mieszkaniu nie może również zabraknąć miejsca na przechowywanie i tu z pomocą przychodzą różnego rodzaju pudełka, pojemniki i kosze, które pomogą zadbać o porządek nawet w najmniejszym pokoju. 

Świetnym, praktycznym dodatkiem, który na dodatek świetnie wygląda i sprawdzi się na co dzień będą worki na pranie, które nie zajmują dużo miejsca, a pozwolą posegregować brudne ubrania na kolory.