9 sypialni, 13 łazienek, kort tenisowy i basen - wyjątkowa willa Mariah Carey wystawiona na sprzedaż!

Magdalena Polak
21.09.2022 11:33
Diva muzyki pop z lat 90 może pochwalić się pięciooktawowym głosem i hitami takimi jak: "Emotions" czy "Someday" oraz utworem, który zagości w naszych domach już na przełomie listopada i grudnia: All I Want For Christmas Is You! Teraz amerykańska gwiazda wystawiła na sprzedaż swoją luskusową willę w Atlancie. Co można kupić za cenę 6,5 mln dolarów?

kadry z domu Mariah Careykadry z domu Mariah Carey Fot. Instagram @christiesrealestate

Amerykańska piosenkarka i producentka przez 30 lat swojej kariery sprzedała ponad 200 mln płyt, jednak jej historia przez lata była naznaczona rasizmem i walką o swoją przyszłość. 

Jej pierwsze utwory ukazały się na debiutanckiej płycie "Mariah Carey", która przez 11 tygodni utrzymywała się na szczycie listy przebojów „Billboardu". W kolejnych latach pracowała równie ciężko, nagrywając kolejne płyty, aż poznaliśmy świąteczny hit wszechczasów z płyty "Merry Christmas" :  „All I Want For Christmas Is You". 

W okresie pandemii gwiazda muzyki pop kupiła willę na przedmieściach Atlanty, dzięki czemu była bliżej swojego zespołu, a w domu miała stworzone idealne studio nagraniowe. Obecnie willa jest na sprzedaż za kwotę 6,5 mln dolarów. 

Wystawiona na sprzedaż rezydencja ma 9 sypialni, 13 łazienek basen i wspaniały kort tenisowy, a całość zlokalizowana jest na półtorahektarowej działce na przedmieściach Atlanty. 

 Rezydencja Mariah Carey to wolnostojący i ogrodzony dom na wzgórzu, który z zewnątrz charakteryzuje się klasyczną południową architekturą, wykończony jest czerwoną cegłą z dodatkami tradycyjnych białych kolumn, które podkreślają klasycystyczny obraz willi. 

Wnętrze willi zdecydowanie różni się od klasycznej architektury widocznej z zewnątrz, w środku wnętrza w stylu glamour zachwycają żyrandolami i pięknymi detalami wykończenia. Kasetonowe sufity, zdobne gzymsy i rozrzeźbione drzwi, które w połączeniu z wykorzystanymi materiałami tworzą pełne przepychu i blasku wnętrze. 

kadry z domu Mariah Careykadry z domu Mariah Carey Fot. Instagram @christiesrealestate