Najciekawsze trendy wnętrzarskie na jesień 2022 dostępne w popularnych sklepach!

Kończy się lato, ale nie chcemy się smucić myślą o nadchodzącej zimie. Przed nami jesień, która może zapewnić nam przyjemne, ciepłe i długie wieczory w domu. By spędzić przyjemnie ten jesienny czas warto postawić na najmodniejsze aranżacje wnętrz! Sprawdziliśmy dla Was oferty popularnych sklepów.

Ceramika na jesień 2022Ceramika na jesień 2022 Fot. Agata Meble

Sezon jesienny przynosi coraz więcej ciekawych trendów w aranżacji wnętrz, ten okres będzie pełen nietuzinkowych połączeń, dzięki czemu we wnętrzach zapanuje eklektyzm oraz elegancja. 

Nadchodząca jesień to również czas na rozkwit stylu kawaii, który przywędrował do nas z dalekiej Japonii. 

W ofercie Agaty Meble znajdziemy duży wybór kolorowej ceramiki, i możemy spodziewać się interesującego powrotu do klasyki. 

Ciekawe formy i kolory naczyń oraz dekoracji pozwolą wprowadzić kolor do naszych wnętrz jednocześnie zapewniając romans nowoczesności z tradycją. 

Dobrej jakości ceramika to zawsze dobry wybór, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. Możemy postawić na zdobione wazony, lub zastawę stołową, którą będziemy mogli wykorzystywać na co dzień. 

Nowe propozycje na jesień zaprezentowała również hiszpańska sieć Zara Home. Co według nich będzie modne tej jesieni? 

Naturalne materiały takie jak len, wełna, bawełna i drewno - jesienna kolekcja Zara Home, to powrót do korzeni, naturalnych materiałów i jasnych naturalnych kolorów. W  nowej linii na próżno szukać intensywnych i pstrokatych kolorów, wszystkie produkty są stonowane i elegancko wykończone. 

Przywołuje to na myśl oazę spokoju i relaksu, takie właśnie są trendy na jesień 2022, pełne spokoju. 

pościele z nowej kolekcji Zara Homepościele z nowej kolekcji Zara Home Fot. Zara Home

Więcej o: