Prezenty w stylu retro, czy klasyczne dodatki? Prezentujemy najciekawsze propozycje prezentów na Dzień Chłopaka!

Magdalena Polak
23.09.2022 11:07
Każdy facet jest inny, ale każdy zasługuje na pomysłowy prezent! Dzień Chłopaka już za kilka dni, co wybrać dla aktywnego sportowca, co dla kanapowego misia, a co dla zręcznego gamera? Polecamy najciekawsze upominki!

Już za kilka dni Dzień Chłopaka, warto więc zastanowić się nad praktycznymi i wyjątkowymi prezentami, które zadowolą najbardziej wybrednych mężczyzn.

Dzień Chłopaka obchodzimy w Polsce 30 września i jest to stała data, a święto to cieszy się znacznie większą popularnością niż Dzień Mężczyzn. Historia Dnia Chłopaka nie jest do końca znana, ale niektórzy uważają, że święto to wywodzi się z odległej Japonii, gdzie było obchodzone już od VI wieku n.e.

W Polsce Dzień Chłopaka jest z pewnością mniej popularny niż Dzień Kobiet, jednak celebrowany jest już w szkołach, a w klasach koleżanki przygotowują niespodzianki dla swoich szkolnych kolegów. Warto więc wybrać prezent, który pokaże jak bardzo doceniamy swojego partnera. 

Wśród praktycznych przykładów dla eleganckich i dbających o ekologię mężczyzn możemy wyróżnić np.: ostrzałkę do maszynki do golenia, która pozwoli wydłużyć żywotność każdego ostrza. Zamiast wymieniać starą maszynkę, dzięki temu prostemu urządzeniu możemy wydłużyć użytkowanie jej ostrzy. Elegancka ostrzałka świetnie wygląda i sprawdzi się zarówno w przypadku jednorazowej, jak i wielorazowej maszynki. To funkcjonalny prezent dla eleganckiego mężczyzny, który ceni ekologię. 

Żelazko do oznaczania mięsa i ostrzałka do maszynki do goleniaŻelazko do oznaczania mięsa i ostrzałka do maszynki do golenia Fot. Crazyshop

Praktycznym, a jednocześnie zabawnym prezentem dla mężczyzny lubiącego grillowanie jest żelazko do oznaczania grillowanego mięsa. W zestawie znajdują się litery, dzięki którym nasz mistrz grillowania będzie mógł podpisać swoje mięsne popisy. To strzał w dziesiątkę, dla prawdziwego grillowicza - każde spotkanie przy grillu nabierze wyjątkowego charakteru. 

Gdy w naszym domu mieszka prawdziwy superbohater, czy to latający supermężczyzna ze słabością do kryptonitu, czy czarodziej broniący mugoli, z pewnością ucieszy się on z miękkiego, oryginalnego szlafroka. 

Męski szlafrok - Gryffindor i szlafrok SupermanMęski szlafrok - Gryffindor i szlafrok Superman Fot. Crazyshop

Męskie szlafroki to prezenty dedykowane prawdziwym mężczyznom, dzięki którym poczują prawdziwą siłę i moc. Ten praktyczny prezent jest niebanalnym upominkiem. Wybierz jedynie ulubiony wzór i zaskocz swojego mężczyznę. 

Dla pana majsterkowicza idealnym prezentem będzie zestaw narzędzi, a także pas na narzędzia wykonany ze skóry bydlęcej i nitowany, dzięki czemu jest trwały i wytrzymały. Pas taki sprawdzi się w przydomowym warsztacie i ułatwi pracę każdemu majsterkowiczowi. 

Skórzany pas na narzędzia i zestaw przetrwaniaSkórzany pas na narzędzia i zestaw przetrwania Fot. Crazyshop

Więcej o: