Prezenty w stylu retro, czy klasyczne dodatki? Prezentujemy najciekawsze propozycje prezentów na Dzień Chłopaka!

Każdy facet jest inny, ale każdy zasługuje na pomysłowy prezent! Dzień Chłopaka już za kilka dni, co wybrać dla aktywnego sportowca, co dla kanapowego misia, a co dla zręcznego gamera? Polecamy najciekawsze upominki!

Już za kilka dni Dzień Chłopaka, warto więc zastanowić się nad praktycznymi i wyjątkowymi prezentami, które zadowolą najbardziej wybrednych mężczyzn.

Dzień Chłopaka obchodzimy w Polsce 30 września i jest to stała data, a święto to cieszy się znacznie większą popularnością niż Dzień Mężczyzn. Historia Dnia Chłopaka nie jest do końca znana, ale niektórzy uważają, że święto to wywodzi się z odległej Japonii, gdzie było obchodzone już od VI wieku n.e.

W Polsce Dzień Chłopaka jest z pewnością mniej popularny niż Dzień Kobiet, jednak celebrowany jest już w szkołach, a w klasach koleżanki przygotowują niespodzianki dla swoich szkolnych kolegów. Warto więc wybrać prezent, który pokaże jak bardzo doceniamy swojego partnera. 

Wśród praktycznych przykładów dla eleganckich i dbających o ekologię mężczyzn możemy wyróżnić np.: ostrzałkę do maszynki do golenia, która pozwoli wydłużyć żywotność każdego ostrza. Zamiast wymieniać starą maszynkę, dzięki temu prostemu urządzeniu możemy wydłużyć użytkowanie jej ostrzy. Elegancka ostrzałka świetnie wygląda i sprawdzi się zarówno w przypadku jednorazowej, jak i wielorazowej maszynki. To funkcjonalny prezent dla eleganckiego mężczyzny, który ceni ekologię. 

Żelazko do oznaczania mięsa i ostrzałka do maszynki do goleniaŻelazko do oznaczania mięsa i ostrzałka do maszynki do golenia Fot. Crazyshop

Praktycznym, a jednocześnie zabawnym prezentem dla mężczyzny lubiącego grillowanie jest żelazko do oznaczania grillowanego mięsa. W zestawie znajdują się litery, dzięki którym nasz mistrz grillowania będzie mógł podpisać swoje mięsne popisy. To strzał w dziesiątkę, dla prawdziwego grillowicza - każde spotkanie przy grillu nabierze wyjątkowego charakteru. 

Gdy w naszym domu mieszka prawdziwy superbohater, czy to latający supermężczyzna ze słabością do kryptonitu, czy czarodziej broniący mugoli, z pewnością ucieszy się on z miękkiego, oryginalnego szlafroka. 

Męski szlafrok - Gryffindor i szlafrok SupermanMęski szlafrok - Gryffindor i szlafrok Superman Fot. Crazyshop

Męskie szlafroki to prezenty dedykowane prawdziwym mężczyznom, dzięki którym poczują prawdziwą siłę i moc. Ten praktyczny prezent jest niebanalnym upominkiem. Wybierz jedynie ulubiony wzór i zaskocz swojego mężczyznę. 

Dla pana majsterkowicza idealnym prezentem będzie zestaw narzędzi, a także pas na narzędzia wykonany ze skóry bydlęcej i nitowany, dzięki czemu jest trwały i wytrzymały. Pas taki sprawdzi się w przydomowym warsztacie i ułatwi pracę każdemu majsterkowiczowi. 

Skórzany pas na narzędzia i zestaw przetrwaniaSkórzany pas na narzędzia i zestaw przetrwania Fot. Crazyshop

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.