W programie wystawy, warsztaty i pokazy filmów - Poznań Design Festiwal potrwa do 1 października 2022

Magdalena Polak
24.09.2022 09:23
Tydzień pełen wystaw, pokazów filmowych i warsztatów! Podczas Poznań Design Festiwal pod hasłem "Dobrostan" macie okazję poszerzyć własną wiedzę i uczestniczyć w niesamowitych wydarzeniach. Wydarzenie trwa od 23 września do 1 października - wstęp na wydarzenie bezpłatny!

Poznań Design Festiwal DOBRO STANPoznań Design Festiwal DOBRO STAN Fot. Instagram @poznan_design_festiwal

Poznań Design Festiwal to wydarzenie nie tylko dla lokalnych designerów. Ogólnopolski zasięg tego wydarzenia przyciąga d Poznania projektantów z Warszawy, Katowic czy Wrocławia. Zaproszeni goście przyjrzą się hasłu przewodniemu wydarzenia: Dobrostan. Jest ono niezwykle ważne, w kontekście zmieniającej się szybko wokół nas rzeczywistości, która nie zawsze ma pozytywny wydźwięk. Festiwal pod hasłem "dobrostan" ma skłonić do refleksji nad przejawem tego zjawiska w architekturze i designie. 

Podczas trwania festiwalu możemy liczyć na prawie 40 wydarzeń, które będą podzielone na pięć bloków tematycznych.

Bloki tematyczne Poznań Design Festiwal: Kids design, cinema design, warsztaty dla dorosłych, wystawy i dodatkowe wydarzenia towarzyszące Celem organizowanych wydarzeń i spotkań jest wyzwalanie wśród uczestników kreatywności i zachęta do twórczego, kreatywnego działania. 

Wydarzenie rozpoczyna się w piątek 23 września i potrwa do 1 października 2022 roku. Każdego dnia uczestnicy mają możliwość zapisania się na panele dyskusyjne, warsztaty i spotkania. W Starym Browarze  zainteresowani będą mieli możliwość obejrzenia głównej wystawy festiwalu - Laboratorium Dobrostanu.

Więcej o: