Kolory jesieni, proste kształty i wzory - IKEA wprowadziła nową linię produktów

Proste kształty, nieskomplikowane wzory i kolory jesieni wyróżniają nową kolekcję stworzoną dla IKEA. Projektantom zależało na funkcjonalności i prostym designie.

Sitko do soku i zestaw naklejek - nowa kolekcja IKEASitko do soku i zestaw naklejek - nowa kolekcja IKEA Fot. IKEA

Nowa kolekcja IKEA KRÖSAMOS to kwintesencja przytulności i funkcjonalności. 

W nowej jesiennej kolekcji znaleźć możemy wybór naczyń kuchennych, takich jak miski, słoiki i talerze, w których szwedzka marka starała się pokazać inspirację odcieni jesieni. Produkty te pełne są kolorów takich jak czerwienie, fiolety i ciemne zielenie. Jednak to nie tylko piękne kolory przykuwają naszą uwagę. Kolekcja IKEA ma za zadanie zwracać uwagę na przemyślane jedzenie, i zwraca uwagę na zrównoważony rozwój.  

 Szwedzka marka IKEA wypuszczając kolekcję mówi, że chce pomóc rodzinom podejmować zdrowsze i bardziej zrównoważone wybory, a kolekcja Krösamos ma zachęcać do dbania o żywność i zbieranie plonów wokół nas. Kolekcja wypuszczona na jesień ma spowodować powstanie nowych rodzinnych nawyków. 

 Produkty z kolekcji mają zachęcać do przetwarzania regionalnych produktów, do produkcji konfitur, dżemów, soków i wszelkich przetworów. Do tego szczególnie przydadzą się sitka, lejki oraz szeroki wybór słoików i pojemników. 

Kolorowe słoiki, które ułatwią przechowywanie przetworówKolorowe słoiki, które ułatwią przechowywanie przetworów Fot. IKEA

 W nowej ofercie IKEA znalazły się również elementy atrakcyjnych zastaw stołowych, wśród których znaleźć można miski, talerzyki i piękne półmiski, które oprócz bycia bardzo praktycznymi, są również stylowe i wytrzymałe. Dodatkowo talerzyki są tak zaprojektowane, by pełniły jednocześnie funkcję pokrywek. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.