Meble do przechowywania - stylowe regały i komody

Przedstawiamy kolekcję stylowych mebli do przechowywania. Są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Stoją na straży porządku w domu. Komoda w stylu skandynawskim, loftowy regał z ryflowanego szkła i metalu - każdy znajdzie coś dla siebie.

Regały i komody to bardzo praktyczne meble. Świetnie sprawdzą się w salonie jako miejsce do przechowywania np. książek, naczyń, eksponowania ozdobnych wazonów czy świec. W przedpokoju pomieszczą buty, odzież wierzchnią, czapki i szaliki. W sypialni pomogą utrzymać porządek wśród ubrań. A same w sobie stanowią piękną ozdobę wnętrza. 

stylowe komody i regałystylowe komody i regały fot. magicznypokoik

Regały i komody dopasowane do potrzeb i wnętrza

Pod hasłem regały i komody kryje się całe mnóstwo mebli o różnych gabarytach, kształtach, materiałach i kolorach. Aby dobrze spełniały swoje funkcje, powinniśmy zwrócić uwagę na nasze potrzeby - do czego będzie nam służył dany mebel, a także na stylistykę, w jakiej jest utrzymany. Chcemy przecież, aby świetnie wpisał się w nasze wnętrza. 

Wybraliśmy dla was regały i komody w różnych stylach, aby każdy znalazł coś dla siebie. Szeroki wybór mebli, zarówno w stylu skandynawskim, vintage, jak i nowoczesnym czy loftowym. 

Szukając idealnego modelu, zwróć uwagę na materiał, z jakiego mebel jest wykonany. Niektóre zrobione są z litego drewna, inne ze szkła, metalu. Część komód i regałów wytwarzana jest ręcznie, w polskich manufakturach. Pamiętajmy, że wybieramy mebel nie na jeden sezon, a na lata. 

stylowe komody i regałystylowe komody i regały fot. magicznypokoik

Nowoczesna loftowa seria

Wielbicieli stylu loftowego z pewnością zachwyci seria Glassy, czyli połączenie szkła, stali i prostych linii. Charakterystyczną cechą jest półtransparentne, ryflowane szkło w aluminiowej ramie. Karbowana powierzchnia szyby delikatnie rozmywa kontury przedmiotów znajdujących się w środku. Meble dostępne w zróżnicowanej kolorystyce wykonywane są ręcznie przez rodzimą manufakturę.

Odmieńmy wnętrza i nadajmy im charakteru, wybierając stylowe regały i komody!

stylowe regały i komodystylowe regały i komody fot. magicznypokoik

Więcej o:
Copyright © Agora SA