Prostota i jakość jako znak rozpoznawczy! Niesamowita kolekcja Zara Home we współpracy z brytyjską marką Studio Nicholson

"Dla mnie to prawdziwe połączenie architektury, wnętrz i ubrań. Każdy produkt chroni Cię przed światem zewnętrznym i powinien być sposobem wyrażania własnej tożsamości." - Współpraca Zara Home z brytyjską marką Studio Nicholson

Kolekcja specjalna Studio Nicholson + Zara HomeKolekcja specjalna Studio Nicholson + Zara Home Fot. Zara Home

Kolekcja specjalna Studio Nicholson + Zara Home

Studio Nicholson to biuro założone w 2010 roku przez Nick Wakeman. Wakeman to projektantka z ponad 30 letnim doświadczeniem głównie w świecie mody, dzięki temu to właśnie materiał i konstrukcja są najważniejsze i są z pewnością kluczową kwestią w projektowaniu. W jej pracach można dostrzec inspirację płynącą z japońskiej architektury a także subkultury lat 90 i grunge'owej muzyki. 

Jej projekty to przede wszystkim funkcjonalne, uniwersalne i eleganckie przedmioty codziennego użytku. 

Kolejna jesienne projekty w Zara Home to efekt współpracy marki z brytyjskim Studio Nicholson. Dwa koce wykonane z naturalnych materiałów w pięknym zestawieniu kolorystycznym to przykład prac studia, w którym prostota i jakość są niepodważalnymi wartościami. 

KOC Z WEŁNY MERYNOSÓW I KASZMIRU + STUDIO NICHOLSONKOC Z WEŁNY MERYNOSÓW I KASZMIRU + STUDIO NICHOLSON Fot. Zara Home

Koce możemy znaleźć w kolorze granatowym wraz z popielowym dodatkiem, oraz w kolorze ecru. Wykonane z dwustronnej wełny merino i kaszmiru oraz z wełny to przykład prostoty i elegancji nawet w najprostszym produkcie zaprojektowanym przez brytyjskie studio. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.