Kim Kardashian oficjalnie wprowadza własną kolekcję akcesoriów łazienkowych

Kim Kardashian zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej monochromatycznej kolekcji akcesoriów domowych! Amerykańska celebrytka zapowiedziała nowe projekty w ramach lini produktów SKKN by Kim

Posty z konta Kim KardashianPosty z konta Kim Kardashian Fot. Twitter @KimKardashian

Jeśli widziałeś artykuły mówiące o wnętrzu domu Kim Kardashian, lub jesteś jej fanem na instagramie i widziałeś wnętrze, w którym mieszka, zaprojektowane przez Axela Vervoodta, z pewnością zauważyłeś jej upodobanie do minimalizmu i monochromatycznych odcieni. Zamiłowanie to widoczne jest głównie w jej wnętrzach, gdyż sama Kim często jest na czołówkach gazet i nie słynie z minimalizmu. 

Ekscentryczna gwiazda, mimo swojej rozrywkowej osobowości szczególnie upodobała sobie odcień: greige, czyli połączenie szarości i beżu. To naturalne połączenie kolorów jest bardzo widoczne w świecie influencerki. 

Kilka miesięcy temu gwiazda wprowadziła na rynek linię produktów do pielęgnacji twarzy SKKN by Kim, a teraz pragnie wydać nową kolekcję - tym razem akcesoriów łazienkowych. W linii, ma zostać wypuszczona 6 października znajdziemy pięć produktów: tacę na kosmetyki, pudełko na chusteczki, okrągły pojemniczek, kosz na śmieci oraz tackę. 

Te minimalistyczne projekty sprawdzą się w monochromatycznych wnętrzach i przypadną do gustu fanom Kim Kardashian, jednak w mediach społecznościowych pojawiły się również głosy krytyki, szczególnie, gdy gwiazda w swoim wywiadzie dla Architectural Digest omówiła premierę nowej linii produktów, która ma nastąpić 6 października, a cena zestawu produktów ma sięgnąć ponad 350 dolarów.

Akcesoria z nowej lini produktów Kim KardashianAkcesoria z nowej lini produktów Kim Kardashian Fot. Twitter @KimKardashian

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.