Wodoodporne pokrowce i ochraniacze świetnie zabezpieczą meble tapicerowane

MATERIAŁ PROMOCYJNY
30.09.2022 17:52
Szukasz sposobu na ochronę mebli wypoczynkowych? Z pomocą wodoodpornych ochraniaczy na sofy i nakryć na fotele niewielkim kosztem odmienisz wystrój salonu, a co najważniejsze zabezpieczysz meble.

Ochraniacze i pokrowce o wyjątkowych walorach

Tapicerowane meble przykryte ochraniaczem są nie tylko zabezpieczone przed otarciami i wszelkiego rodzaju plamami, ale też znakomicie się prezentują, stanowiąc ozdobę salonu. Wodoodporne ochraniacze doskonale zabezpieczają meble tapicerowane przed wilgocią. Dzięki specjalnemu systemowi membrana poliuretanowa pozwala na oddychanie i jednocześnie blokuje przedostawanie się wilgoci na zewnątrz.

Taki pokrowiec to dodatek wielofunkcyjny. Świetnie chroni kanapę przez zaciągnięciem pazurami zwierząt. Każdy właściciel kota wie, jak ciężko jest nad tym zapanować. Ochraniacze na meble sprawdzą się w mieszkaniach osób, mających małe dzieci. 

wodoodporne ochraniaczewodoodporne ochraniacze fot. elastycznepokrowce

Pokrowce wodoodporne - skuteczna ochrona przed zabrudzeniami

Prezentowane ochraniacze wykonane są z przyjemnej w dotyku tkaniny oraz wypełnienia, które zabezpiecza przed zahaczeniami i plamami. Dzięki pokrowcom posiłek na kanapie, spotkanie ze znajomymi czy wieczorny relaks z kieliszkiem wina, nie muszą już być powodem do zmartwień. Wodoodporny ochraniacz skutecznie zabezpiecza mebel przed plamami z cieczy lub tłuszczów. 

Dzięki najnowszej technologii pokrowce są wodoodporne, a zarazem oddychające, co zapobiega powstawaniu pleśni i nieprzyjemnych zapachów. Bez trudu można je czyścić i prać. Dzięki wszytym gumom nie zsuwają się z mebla i nie spadają. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Możemy wybierać spośród różnego rodzaju pikowanych ochraniaczy na kanapy 2-,3-,4-osobowe, fotele i narożniki. 

wodoodporne ochraniaczewodoodporne ochraniacze fot. elastycznepokrowce

Wodoodporne ochraniacze do zadań specjalnych

Wybierasz się na wycieczkę samochodem ze swoim pupilem? W ofercie sklepu jest specjalna wodoodporna mata do przewożenia zwierząt. Ochronisz auto przed plamami, zabrudzeniami, zaciągnięciem pazurami, a sierść zamiast wbić się w tapicerkę samochodową, pozostanie na ochraniaczu. 

wodoodporne ochraniaczewodoodporne ochraniacze fot.elastycznepokrowce

Więcej o: