Kubki z napisami na każdą okazję

MATERIAŁ PROMOCYJNY
03.10.2022 15:04
Kubek to przedmiot, który towarzyszy nam każdego dnia, zarówno w domu, jak i w pracy. Ważne, aby nam się podobał, wywoływał uśmiech na twarzy. Spersonalizowany kubek to świetny prezent dla bliskiej osoby.

Indywidualny charakter kubka

W sklepach znajdziemy kubki wykonane z wielu materiałów, o różnej wielkości, bogatej kolorystyce. Kubek, oprócz podstawowej funkcji, jest także dekoracją domu. Nierzadko traktowany jest jako bardzo osobisty przedmiot. Dzięki indywidualnemu nadrukowi przywołuje przyjemne wspomnienia, może być manifestem  osobowości, pomaga wyrazić siebie i własne upodobania. 

Komplety kubków o takim samym wzornictwie, ale z dobranymi do poszczególnych członków rodziny napisami, to wspaniały pomysł na ujednolicenie aranżacji kuchennej, przy jednoczesnym podkreśleniu indywidualizmu każdej osoby.

kubki z nadrukamikubki z nadrukami fot. empikfoto

Kubki z napisami na wiele okazji

Kubki z nadrukami to doskonały pomysł na prezent. Mamy możliwość ich spersonalizowania, zamieszczając na nich dowolny napis, a także zdjęcie, które wywoła miłe wspomnienia. Równie dobrze możemy zdecydować się na gotowy wzór dostępny w sklepie. Kubki  „Psia mama" oraz „Psi tata" to pozycje obowiązkowe dla właścicieli psów. Dla nieomylnego męża - „Kubek męża, który nigdy się nie myli". Propozycja uniwersalna, która sprawdzi się chyba dla większości  „Porozmawiamy po kawie". Kubek może być podarunkiem dla członka rodziny czy bliskich osób z wielu okazji, np. Dnia Babci, Dziadka, imienin. Poprzez zamieszczoną na kubku sentencję możemy wyrazić nasze uczucia. 

kubki z nadrukamikubki z nadrukami fot. empikfoto

Kubki z nadrukami - doskonałą reklamą

Kubki z napisami to także doskonałe gadżety reklamowe. Możemy stworzyć indywidualny napis, który będzie wyrażał wartości firmy, inspirującą sentencję, a może po prostu slogan reklamowy. Do tego dołączone logo firmowe i mamy pewność, że klient obdarowany takim kubkiem zapamięta nas na długo. 

kubki z nadrukamikubki z nadrukami fot. empikfoto

Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • jsbmw

  Oceniono 1 raz 1

  Teraz 19.01.2023 o godz.20.00 jest napisane pod tytułem:
  Kubki z napisami na każdą okazję
  MATERIAŁ PROMOCYJNY 03.10.2022 15:04
  ...dla pewności sprawdźmy z pół roku.
  Do sprawdzenia nominuję @topjar :)

 • atr8

  Oceniono 3 razy 1

  Nie kawa, tylko piwo. Nie znacie ludowych przysłów. A tak w ogóle, to co was opętało? Jak nie plakaty, to kubki z napisami - prymitywne gusty. Może jeszcze makatki z cytatami z prezesa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX