Najlepsze prezenty dla naszych pupili z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt teraz znajdziecie w LIDLu

4 października 1931 roku ustanowiono Światowy Dzień Zwierząt, jest to wspaniała okazja by okazać swoim pupilom swoje uczucia. Z tej okazji LIDL przygotował specjalną ofertę zabawek i akcesoriów dla zwierząt.

Międzynarodowy Dzień Zwierząt w LidluMiędzynarodowy Dzień Zwierząt w Lidlu Fot. LIDL

Światowy Dzień Zwierząt został ustanowiony dnia 4 października, czyli w dzień wspomnień Św. Franciszka z Asyżu, który w religii chrześcijańskiej uznawany jest za patrona zwierząt oraz środowiska. Jest to więc dobra data by zwrócić uwagę na nasze zwierzęta i okazać im dodatkową troskę. 

Z tej okazji popularny dyskont przygotował ofertę produktów i akcesoriów, które sprawdzą się jako prezenty dla naszych pupili.

W ofercie sklepu znajdziecie między innymi szeroki wybór zabawek dla Waszych pupili. Szczególnie warte uwagi są zabawki dla kota, które dodatkowo mają paczki kocimiętki, dzięki czemu wasz kot z pewnością się nimi zainteresuje. Wśród zabawek dla psów wyróżnić możemy piłki i specjalne szarpaki, dzięki czemu wspólnie możemy bawić się z naszym zwierzakiem. 

Jednak oferta Lidla to nie tylko zabawki dla zwierząt, ale również szeroki wybór akcesoriów, które przydadzą się również nam - właścicielom. W sklepach możecie szukać akcesoriów do pielęgnacji sierści lub pazurów. Szczotki do pielęgnacji sierści przydadzą się szczególnie jesienią, by zadbać o przemoczoną sierść naszych czworonożnych przyjaciół. 

Specjalna oferta w Lidlu na Międzynarodowy Dzień ZwierzątSpecjalna oferta w Lidlu na Międzynarodowy Dzień Zwierząt Fot. LIDL

Jeśli jeszcze nie macie prezentu dla swojego psa, kota, jeża lub królika to najwyższy czas by wybrać się na zakupy i znaleźć idealny upominek dla waszego przyjaciela. Złóżcie im również życzenia od naszej redakcji! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.