Weekendowy wypad za miasto? Te akcesoria warto zabrać ze sobą!

Co zabrać ze sobą na kilkudniowy wyjazd poza miasto? Tak, by nie zabrać ze sobą dużo bagażu, ale mieć przy sobie najpotrzebniejsze rzeczy? Podpowiadamy!

Co spakować na weekendową wycieczkę - podstawowa baza

Oczywiście listę rzeczy do zabrania powinniśmy dostosować do miejsca, w które się wybieramy. Są jednak pewne uniwersalne akcesoria, które przydadzą się nam jesienią niezależnie od miejsca pobytu. Zarówno na pieszą wycieczkę po górach, jak i weekendowe zwiedzanie zabytków miasta - te rzeczy to jesienny niezbędnik na wyjazdach. 

Podstawowe artykuły do zabrania to oczywiście ubrania, kosmetyki, dokumenty, pieniądze, telefon z ładowarką, podręczna apteczka. Jeżeli podróżują z nami dzieci, lista oczywiście się rozszerza. Inaczej spakujemy się przemieszczając się własnym autem, a inaczej podróżując pociągiem. 

Dzisiaj skupimy na akcesoriach, które zadbają o nasz komfort podczas kilkugodzinnego wędrowania. 

Butelki termiczne

Butelki termiczne utrzymują temperaturę napojów ciepłych do 12 godzin, a zimnych nawet do 24! Są wielokrotnego użytku, wykonane ze stali nierdzewnej. Butelki nie zawierają szkodliwego BPA, wiec są bezpieczne również dla dzieci. Są szczelne, napój na pewno nam nie przecieknie. Butelki dostępne są w wielu pięknych kolorach i wzorach. 

Butelki termiczneButelki termiczne fot. Winkbottle

Kubki termiczne

Do wyboru są 2 serie - bidony termiczne oraz Tumblers, czyli praktyczne, a zarazem bardzo stylowe gadżety. Energetyzujący, pomarańczowy kolor rozjaśni każdy szary dzień. Kubki termiczne przeznaczone są do zimnych i ciepłych napojów.

Bidon termiczny można trzymać w dowolnej pozycji, jest absolutnie szczelny. Łatwo go napełnić, a także z niego pić. Gorące napoje trzymają w nim temperaturę przez 12 godzin. 

Kubki termiczneKubki termiczne fot. Winkbottle

Termosy na jedzenie

Termos na żywność to świetne rozwiązanie w podróży. Utrzymuje wysoką temperaturę nawet do 12 godzin. Wyciągamy z torebki czy plecaka, odkręcamy i gotowe! Termos do jedzenia WINK zmieści się w torebce, ale mimo małych gabarytów imponuje pojemnością. Zmieścimy w w nim  600 ml jedzenia. Naczynie nie chłonie aromatów, nie odbarwia się, nie zawiera BPA. Jest szczelne. Czy termos na jedzenie może być elegancki? Sprawdźcie poniższe. Są piękne! 

Praktyczny i designerski zestaw

Zestaw składający się z butelki, kubka i termosu termicznego będzie bardzo praktycznym i designerskim dodatkiem w podróży. Tak wyposażeni możemy ruszać ku przygodzie. Jesienne chłody nie będą nam już straszne. Oczywiście żadna wycieczka nie uda się bez  dobrego nastroju. Nie zapomnijmy zabrać go ze sobą!

Akcesoria na weekendAkcesoria na weekend fot. Winkbottle

Copyright © Agora SA