Różowe instalacje Valentino - oficjalny kolor Pink PP pojawia się w kolejnych miastach

Magdalena Polak
05.10.2022 18:00
Pink PP od Valentino to nie tylko kolor, to kod, który włoska marka używa w swoich kolekcjach. Promocja tegorocznej kolekcji wychodzi poza wybiegi i obejmuje architekturę oraz design.

Valentino Pink PP Collection - Kampania z ZendayaValentino Pink PP Collection - Kampania z Zendaya Fot. YouTube Valentino

Valentino czyli włoski dom mody, który został założony w 1960 roku przez Valentino Garavaniego.

Prezentując nową kolekcję na jesień/zimę 2022/23 ta włoska marka prowadzona obecnie przez Pierpaolo Piccoliego zaszokowała wszystkich wszechobecnym różem. Valentino Pink PP to już powszechnie znany na świecie kolor markowany przez Valentino. W tym roku we współpracy z Pantone Color Institute promocja nowej kolekcji zaskakuje nie tylko na wybiegach i w sklepach. Marka postawiła na wyjątkowe instalacje, które znajdą się w największych miastach świata. 

Dom mody oprócz prostego pawilonu w kolorze Pink PP planuje również inne "różowe" zabiegi. Działania w przestrzeni publicznej to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi i zainteresowanie odbiorców nową kolekcją Valentino. 

Butik w Paryżu zostanie owinięty różowym materiałem, a w Londynie pojawią się różowe autobusy i budki telefoniczne. 

Róż to kolor, który będzie pojawiał się w zaprojektowanych designerskich pawilonach i instalacjach w przestrzeniach publicznych, a my z ciekawością będziemy czekać na kolejne inicjatywy włoskiego domu mody Valentino. 

 
Więcej o: