Butelki termiczne we wzory inspirowane naturą

Butelki termiczne to świetny wynalazek. Zabierzemy je wszędzie ze sobą - do szkoły, pracy, na wycieczkę. Utrzymują temperaturę napojów nawet do 24 godzin. A wygląd? Daleko im do nudy!

Butelki termiczne to akcesoria, które rozgrzeją nas w chłodne, jesienne dni. Butelki WINK utrzymują temperaturę napojów ciepłych do 12, a zimnych do 24 godzin. Z powodzeniem zastąpią niejeden termos czy butelkę na wodę, a napój nam nie przecieknie. Wykonane są ze stali nierdzewnej. Nie zawierają szkodliwego BPA, są więc bezpieczne również dla dzieci. Butelki dostępne są w wielu pięknych kolorach i wzorach. 

Zabierz swoją butelkę termiczną wszędzie ze sobą

Butelki WINK są tak piękne, że chce się je pokazać całemu światu. Bez względu na to, czy jest to rodzinny piknik w parku, spacer po lesie czy górska wyprawa trekkingowa - butelka termiczna będzie niezastąpiona. Doskonale sprawdza się nie tylko w warunkach outdoorowych, możemy zabrać ją ze sobą do szkoły, pracy czy wyjście na zakupy z przyjaciółką. A jej piękny design zachwyci każdego. 

Seria MARBLE

Kamień naturalny jest doskonałym tworem natury, w pełni oddającym jej siłę i piękno. Niezliczona liczba odmian, charakteryzująca się indywidualnymi właściwościami fizycznymi i mechanicznymi, a także różnorodny układ barw i wzorów, pozwala otrzymać unikatowe efekty kompozycyjne. Bogactwo kolorów, unikalne użylenie, pastelowe tonacje stały się inspiracją dla tej pięknej kolekcji butelek termicznych. 

Kolekcja GLOW

Stalowa butelka termiczna nie musi być nijaka i nudna. Brokatowa kolekcja GLOW doda blasku i wyróżni z tłumu. W odcieniu szampańskim w mgnieniu oka przeniesie nas na bal pod gwieździstym niebem. Srebrzysta olśniewa jak księżyc podczas pełni! 

Kolekcja WOOD

To kolekcja stworzona z myślą o miłośnikach wzorów naturalnych. Imitacja drewnianych słojów pięknie komponuje się z kształtem butelek termicznych. Wyglądają niczym miniaturowe rzeźby. Butelki mają gładką, matową fakturę, dzięki czemu nabierają subtelnej elegancji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.