To już dzisiaj! 19 października w Ptak Warsaw Expo ruszają największe w Europie biznesowe targi wnętrz Warsaw Home & Contract

Agnieszka Hasiec
19.10.2022 11:00
Największe biznesowe targi wnętrz odbędą się w dniach 19-22 października w Ptak Warsaw Expo. Jesienna edycja Warsaw Home to wydarzenie doskonale znane i cenione w branży wyposażenia wnętrz i designu.

Warsaw Home & ContractWarsaw Home & Contract fot. warsawexpo.eu

Warsaw Home Design – targi dla branży wnętrzarskiej

W dniach 19-22 października 2022 roku odbędzie się szósta edycja targów Warsaw Home & Contract. Event od lat budzi zainteresowanie cenionych polskich i zagranicznych wystawców, przyciąga osoby ceniące wysoką jakość i nowoczesny design. Na uczestników czeka mnóstwo wydarzeń. W obrębie 4 hal targowych uczestnicy będą mieli okazję poznać oferty ponad 700 wystawców z 6 sektorów targowych.

Targi Warsaw Home & Contract to przede wszystkim możliwość poznania najnowszych trendów i innowacji branżowych. Ważnym punktem programu będzie wizyta gości specjalnych, m.in. Karima Rashida, czyli międzynarodowej gwiazdy designu. 20 października opowie on o swojej twórczości, a publiczność będzie miała szansę zadać mu wnikliwe pytania.

goście specjalni Targówgoście specjalni Targów fot. warsawexpo.eu

W ramach wydarzenia będzie pięć tematycznych imprez targowych: Warsaw Home Furniture (Selected Furniture i Selected Design), Warsaw Home Light, Warsaw Home Kitchen, Warsaw Home Textile oraz Warsaw Home Build dla wystawców z branży budowlanej, wykończeniowej, a także łazienkowej i instalacyjnej.

Jest to wyjątkowe wydarzenie branży wnętrzarskiej, będące okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. To obowiązkowa pozycja dla projektantów, architektów, deweloperów, właścicieli hoteli, restauracji i innych przestrzeni publicznych, a także wszystkich osób zainteresowanych designem. 

My także tam będziemy!

Więcej o: