Plakaty i kubki z najlepszymi powiedzonkami pod słońcem! Taki prezent rozbawi do łez

Przezabawne hasła i cytaty zamieszczone na kubkach i plakatach będą bawiły nas każdego dnia. To także świetny pomysł na niedrogi, a oryginalny prezent.

Kubki z zabawnymi powiedzonkami

Kubek, oprócz podstawowej funkcji, jest także dekoracją domu. Nierzadko traktowany jest jako bardzo osobisty przedmiot. Dzięki indywidualnemu nadrukowi może być manifestem naszych poglądów i upodobań. Może też rozbawiać nas do łez i poprawiać humor za każdym razem, gdy będziemy mieli ochotę na kawę czy herbatę. Dla zapracowanych opiekunów kotów kubek z hasłem " CIĘŻKO PRACUJĘ, BY MÓJ KOT MIAŁ GODNE ŻYCIE" to strzał w dziesiątkę! Serwując zaś napój w naczyniu "W tym kubku jest odwaga. Ale ma tylko 40%", nasz gość może być nieco zdezorientowany. 

Kubki z powiedzonkamiKubki z powiedzonkami fot. Empikfoto

Kubki wyrażające nasze myśli

Zaspaliśmy. Zestresowani, wszystkie czynności robimy w biegu. Spoglądamy na blat kuchenny z zaparzoną kawą w kubku "praca nie zając, nie ucieknie, a kawa wystygnie". Kilka łyków magicznego napoju i wszystko wraca do normy. Widzimy świat w innych barwach. 

A gdy jesteś na niego zła do czerwoności, bo znów wspomniał o ulubionym rosołku swojej mamy, kubek "ZAPYTAJ MATKĘ" wyrazi więcej niż tysiąc słów. 

KubkiKubki fot. Empikfoto

Indywidualny charakter kubka

W sklepach znajdziemy kubki wykonane z wielu materiałów, o różnej wielkości, bogatej kolorystyce. Kubek, oprócz podstawowej funkcji, jest także dekoracją domu. Nierzadko traktowany jest jako bardzo osobisty przedmiot. Dzięki indywidualnemu nadrukowi przywołuje przyjemne wspomnienia, może być manifestem  osobowości, pomaga wyrazić siebie i własne upodobania. Komplety kubków o takim samym wzornictwie, ale z dobranymi do poszczególnych członków rodziny napisami, to wspaniały pomysł na ujednolicenie aranżacji kuchennej, przy jednoczesnym podkreśleniu indywidualizmu każdej osoby.

KubkiKubki fot. Empikfoto

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.