Plakaty i kubki z najlepszymi powiedzonkami pod słońcem! Taki prezent rozbawi do łez

Agnieszka Hasiec
24.05.2023 12:00
Przezabawne hasła i cytaty zamieszczone na kubkach i plakatach będą bawiły nas każdego dnia. To także świetny pomysł na niedrogi, a oryginalny prezent.

Kubki z zabawnymi powiedzonkami

Kubek, oprócz podstawowej funkcji, jest także dekoracją domu. Nierzadko traktowany jest jako bardzo osobisty przedmiot. Dzięki indywidualnemu nadrukowi może być manifestem naszych poglądów i upodobań. Może też rozbawiać nas do łez i poprawiać humor za każdym razem, gdy będziemy mieli ochotę na kawę czy herbatę. Dla zapracowanych opiekunów kotów kubek z hasłem " CIĘŻKO PRACUJĘ, BY MÓJ KOT MIAŁ GODNE ŻYCIE" to strzał w dziesiątkę! Serwując zaś napój w naczyniu "W tym kubku jest odwaga. Ale ma tylko 40%", nasz gość może być nieco zdezorientowany. 

kubki z najlepszymi powiedzonkamikubki z najlepszymi powiedzonkami empikfoto

Kubki wyrażające nasze myśli

Zaspaliśmy. Zestresowani, wszystkie czynności robimy w biegu. Spoglądamy na blat kuchenny z zaparzoną kawą w kubku "praca nie zając, nie ucieknie, a kawa wystygnie". Kilka łyków magicznego napoju i wszystko wraca do normy. Widzimy świat w innych barwach. 

A gdy jesteś na niego zła do czerwoności, bo znów wspomniał o ulubionym rosołku swojej mamy, kubek "ZAPYTAJ MATKĘ" wyrazi więcej niż tysiąc słów. 

kubki z najlepszymi powiedzonkamikubki z najlepszymi powiedzonkami fot. empikfoto

Plakaty ze śmiesznymi cytatami

Plakaty z wesołymi cytatami to oryginalny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. W serii "Słownik" znajdziemy przezabawne definicje haseł np.: "pięć minut - jednostka czasu, mająca określić od pół godziny do kilku lat". Chyba każdy z nas spotkał się w życiu wielokrotnie z takim zagięciem czasu. Możemy też stworzyć dekorację ściany, wieszając plakaty obok siebie. Seria słownikowa to nauka (nieco z przymrużeniem oka) i zabawa w jednym!

Plakat zachęcający do bycia sobą doda nam pewności. Najlepiej być sobą, jeśli oczywiście nie mamy możliwości być superbohaterem. 

Plakaty z zabawnymi cytatamiPlakaty z zabawnymi cytatami fot. empikfoto

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • atr8

  Oceniono 4 razy 2

  Tym razem jakaś pani redachtór z wyjątkowym poczuciem humoru nie odważyła się podpisać tekstu.

 • topjar

  Oceniono 1 raz 1

  u mnie nawet spieprzyli czcionkę jak to widzicie?
  "Wr�� do artyku�u"

 • komorka25

  Oceniono 3 razy 1

  Rany, jakie infantylne!

 • topjar

  0

  oznaczę datą bo nie moczem 13 lutego 2023
  ciekawe czy spotkamy się za 24 miesiące?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX