Najlepsze sprzęty małego AGD do twojego domu

Bez czego nie możemy obyć się w każdym domu? Prezentujemy zestawienie TOP w kategorii mały sprzęt AGD.

Czym jest małe AGD? Są to tak samo potrzebne jak duże AGD podstawowe urządzenia w domu: żelazka, odkurzacze, wszelkie pomoce kuchenne, np. tostery, blendery, miksery itd., nawilżacze powietrza, okapy, oraz wiele innych drobnych urządzeń. Dziś trudno sobie wyobrazić sprawne funkcjonowanie bez tego typu akcesoriów. Sprawiają one, iż codzienne obowiązki są o wiele prostsze i szybsze w wykonaniu.

Sprzęty kuchenne. Wybraliśmy te najciekawsze!

  • Piekarnik kompaktowy marki SEVERIN charakteryzuje się dużą wydajnością i możliwością ustawienia w dowolnym miejscu. Tego typu urządzenie idealnie sprawdzi się w małych gospodarstwach domowych. 
  • Jeśli kawa, to tylko świeżo zmielona! – kto zgadza się z tym stwierdzeniem, powinien zainteresować się ofertą młynków elektrycznych Severin, dzięki którym ulubioną aromatyczną kawą można cieszyć się szybko i łatwo.
  • Ekspres SodaStream to łatwy w obsłudze i niezwykle elegancki ekspres do gazowania wody, który w kilka sekund zmieni zwykłą wodę w przepyszny bąbelkowy napój.
  • Chrupiące tosty posmarowane masłem, dżemem lub masłem orzechowym potrafią nadać śniadaniu zupełnie inny wymiar. Toster Severin wyposażony został w szereg dodatkowych funkcji, dzięki którym możemy rozmrażać, regulować czas opiekania i stopień zarumienienia, a dwie wydłużone komory pomieszczą do czterech tostów za jednym razem. W sam raz dla całej rodziny. 
  • W naszym rankingu nie mogło zabraknąć klasyków - czajnika ze stali nierdzewnej o nowoczesnym, prostym designie, a także ekspresu do kawy w doskonałej cenie. 

sprzęty do kuchnisprzęty do kuchni fot. vobis

Odkurzacze pionowe bezprzewodowe i roboty sprzątające 

Sprzątanie to wyzwanie, które czeka nas każdego dnia. W utrzymaniu domu w czystości pomogą z pewnością odkurzacze. Szeroka oferta producentów potrafi przyprawić o zawrót głowy.

Bezprzewodowe odkurzacze, oprócz tej oczywistej korzyści, jaką jest brak ciągnącego się za nami kabla, który mocno ogranicza zasięg i ociera ściany, mają również wiele innych zalet. Są nimi na przykład: długi czas pracy baterii, wymienne wkłady filtra oraz zintegrowane ekrany, które ułatwiają obsługę. Podstawową szczotkę najczęściej uzupełniają dodatkowe akcesoria, które pomogą pozbyć się roztoczy z mebli i kurzu z trudno dostępnych miejsc.

Inteligentny robot do sprzątania całkowicie wyręczy cię z dotychczasowych obowiązków! Urządzenie może jednocześnie zamiatać, odkurzać i myć podłogi. Roboty zazwyczaj wyposażone są w szczotki główne oraz boczne, nie pozostawiają śmieci w żadnym zakamarku. Urządzenia często mają opcję wykrywania powierzchni i automatycznie dostosowują do nich moc ssącą. A ty możesz wygodnie usiąść w fotelu z ulubioną książką i kubkiem herbaty.

Dla tradycjonalistów, którzy tak łatwo nie dadzą się namówić na nowinki technologiczne, również coś się znajdzie. 

odkurzacz pionowy i robot sprzątającyodkurzacz pionowy i robot sprzątający fot. vobis

akcesoria do odkurzacza pionowegoakcesoria do odkurzacza pionowego fot. vobis

Oczyszczacze i nawilżacze powietrza

Oczyszczacz powietrza to urządzenie, które usuwa zanieczyszczenia w otoczeniu – pył, kurz, alergeny, drobnoustroje. Skutecznie pomaga w walce z zarazkami. Dzięki niemu możemy oddychać czystym powietrzem, co niezwykle korzystnie wpływa na kondycję całego organizmu. Przed dokonaniem wyboru zwróć uwagę na parametry sprzętu, aby w pełni dopasować produkt do twoich potrzeb. 

Nawilżacz powietrza zwiększa wilgotność w danym pomieszczeniu. Dzięki temu tworzy się w nim przyjazny mikroklimat sprzyjający zdrowiu i dobremu samopoczuciu.  Urządzenia tworzą parę wodną, która nawilża powietrze. Jest to bardzo przydatne małe AGD, szczególnie teraz podczas sezonu grzewczego. Niektóre nawilżacze powietrza wykorzystują dodatkowo światło UV-C, które zabija bakterie, a także mają możliwość zdalnego sterowania za pośrednictwem aplikacji.

Sprawdźcie poniżej, jakie sprzęty dla was wybraliśmy. 

nawilżacz i oczyszczacz powietrzanawilżacz i oczyszczacz powietrza fot. vobis

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.